Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1656668707185

Odpowiedzi

  • Papciu DUŻAAAAA BUŹKA o tę piosenkę mi chodziło, wielkie dzięki za pomoc i sprawienie, że ten ponury wieczór bedzie cudowny. Pa pa
    Podziękował(a) (1)papcia
  • piosenka często leci w radiu, jest chyba dość nowa. refren zaczyna się od spinning around albo spinning round i potem jest "skin, skin, skin" albo coś bardzo podobnego.
    mężczyzna śpiewa

    TA PIOSENKA BYŁA DZISIAJ GRANA W RADIU O 21! NIE WIEM TYLKO W JAKIM BO BYŁEM W SKLEPIE.

    ZACZYNA SIĘ OD SŁÓW:

    I CAN'T SLEEP
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość POMOCY pls
    Może Olly Murs - Heart Skips a Beat?
    Pobieranie danych...

  • Witam,
    Pobieranie danych...

    Kojarzy ktoś?
    Z góry dzięki za pomoc.
  • zuzzi

    DZIĘKI ! o to chodziło ;) z głowy mi wyjść nie mogło
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Nie ma za co :)
  • szukam piosenki w której śpiewa dziewczyna z lekko zachrypniętym głosem, podobnym do M.I.A, ciężko określić gatunek, ale raczej wolna, coś pod rap, dziewczyna śpiewa tam "everybody say yeah yeah yeah everybody...(?)"

  • prosze o doklady remix tego
  • szukam piosenki raczej nowszej typu techno bass lekki z jebnięciem i słowa lecą jakoś "gimme your heart babe lub give me ;d w każdym badz razie ten kawałek śpiewa facet to taka typowo imprezowa nuta
  • hej od dawna(około pół roku) szukam piosenki, którą słyszałam w restauracji w Warszawie. Kobieta śpiewa najpierw niskim, cichym głosem (po ang), a w refrenie wyżej i szybciej (choć cała piosenka jest spokojna), coś w stylu: why can't you see me..., a na końcu catch me albo touch me i takie wydaje lekkie aah, aah, aah rytmicznie, co raz wyżej. Błagam, ktokolwiek coś wie...
  • Witam,
    szukam piosenki z sopotu 88 rok. Na stronie sopot festival wykonawcy są wypisani ale odnośnika do piosenek żeby znaleźć o którą mojej mamie chodzi już nie. Piosenkę śpiewa kobieta- po angielsku. Moja mama mówi, że miała wrażenia, że to jakaś chinka japonka;) Bardzo była bym wdzięczna za pomc.
  • @Gość monika, może aneka-japanese boy?
    Pobieranie danych...
  • Cześć. Szukam młodego wykonawcy. Kiedy już myślę, że przypomniałam sobie jak się nazywa to tak łatwo mi umyka. Czarne włosy, ciekawy akcent... Wiem, że miał piosenkę "You and me" albo... "You and I".. teledysk w jesiennej scenerii.
  • Szukam takiej fajnej najebki , na poczatku melodia jest podobna do tetris i pozniej najebka...w teledysku sa jakieś niedziwiedzie...jeden tanczy na peronie ,kolejna scenka jak para jakas siedzi na dachu i ten niedziwedz jest cos takiego... proszę o pomoc!
  • cześć szukam piosenki śpiewanej przez murzyna w tle kłótnia pada deszcz na końcu przyjeżdża policja i zabiera dziewczynę z kłotni do radiowozu
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.