Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1646567697085

Odpowiedzi

  • W piosence idzie tekst mniej wiecej: ''i like ghost cos tam cos tam my hands my hands oh oh my hands'' z gory dzieki za pomoc
  • @Eladrin: może Gym Class Heroes - Cookie Jar ? ;)
    Pobieranie danych...
  • cześć. szukam piosenki z lat 90-tych , anglojęzycznej. w teledysku występował król, królowa i służący. Królowa zakochała się w słudze , co spowodowało złość króla.Pamiętam jedną ze scen , w której para królewska jadła kolację przy bardzo długim stole, siedzieli naprzeciw siebie a służący podawał potrawy. Nie znam ani tytułu ani wykonawcy. proszę o pomoc, z góry dziękuję.
  • Pomocy !!! Szukam piosenki od 15 lat. czasem słyszę ja w radio. Głos wokalisty podobny do Roda Stewarda. Zaczyna się od słów: You, you .... z pogłosem.Tempo wolne. Proszę o pomoc . Z góry dziękuję.
  • papciapapcia Użytkownik
    Gość jedruś

    moja pierwsza myśl

    Pobieranie danych...


    ?
  • Gonzo wielkie dzieki :)
  • @Eladrin: Nie ma za co, sam to lubię więc od razu mi się skojarzyło ;)
  • piosenka często leci w radiu, jest chyba dość nowa. refren zaczyna się od spinning around albo spinning round i potem jest "skin, skin, skin" albo coś bardzo podobnego.
    mężczyzna śpiewa
  • Witajcie.
    Szukam piosenki która często leciała w radiu ESKA w okolicach roku 2006, może wcześniej, może później. Nie pamiętam dużo szczegółów. Śpiewała ją kobieta z głosem podobnym do Kelly Clarkson. Muzyka tej piosenki w refrenie brzmiała trochę jak Hot N Cold którą śpiewa Katy Perry. No może było słychać tam gitarę. Ciężko mi sobie coś więcej przypomnieć.
  • Hej, może i mi pomożecie? od kilku lat szukam fajnej, romantycznej piosenki, akcja rozgrywa się na plaży, kilka par tańczy chłopak śpiewa i podrywa dziewczynę, latynoskie rytmy tak mi się wydaje, ona ma czerwoną sukienkę to chyba lata 2000. Jeśli się uda to duuuże dzięki. Pa
  • witam , poszukuję piosenki która leciała wczoraj tj. 19.082013 w radiu PLUS ( kraków 106.1 ) między godziną 21.15 a 21.30 , nigdzie nie mogę jej znaleźć , myślę ze pomożecie :) ( piosenka w języku angielskim )
  • papciapapcia Użytkownik
    Gość aa 18.08.13 o 20:02

    Pobieranie danych...


    ?
  • hej szukam piosenki.wiem ze 19,08,2013 leciala na esce tv mniej wiecej o godzinie 13.lysy chlopak ja spiewa stoi za konsola z mikrofonem.piosenka jest zagraniczna rodzaj muzyki prawdopodobnie pop.wie ktos o jaka piosenke mi chodzi?
  • a wlasnie tapiosenka jest z lat 2009-2011 tak mniej wiecej
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.