Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

13468985

Odpowiedzi

  • Hej szukam dość starej piosenki (jakoś 2004-2008 nie pamiętam dokładnie). Śpiewa kobieta, piosenka jest spokojna i po angielsku. Jedyne słowa jakie sobie mogę przypomnieć to początek refrenu i pamiętam tylko fonetycznie w miarę: ieieieieeee it's coming than to you. Nie jestem pewny czy to tak leci. A w teledysku bodajże dziewczyna na łące jest. Myślałem że to śpiewa Nelly Furtado ale to raczej pomyłka. Jakby ktoś mógł mi pomóc byłbym mega wdzięczny bo spać po nocach nie mogę : )
  • Ja szukam piosenki równiez techno jak pan wyzej babeczka zaczyna spiewac, moze dam wam kilka wskazowek a wiec troszke tekstu tylko napisze go po tym jak slyszalam jakiego zapamietalam a ta puiosenka jest chyba z 2005 roku bo wtedy leciala a wiec; som bridz tu skaj ju fil you i fil, milion dip end łont ju dzast tu dzast tu bi hir perfekt somdej morning enader hat
  • Szukam piosenki nie mam pojęcia jaki tytuł ani wykonawca wiem tylko że nie jest polska i w refrenie śpiewają: oooooooooo tylko to ;/
    Pomożecie?
  • Hej!!!

    Szukam piosenki ostatnio teledysk widziałem jakieś 5 lat temu na telewizji viva polska. ta piosenkę śpiewa dziewczyna mająca jakieś ok 14 lat. jest ona piegowata i w teledysku występują jej rówieśnicy. melodia wpada w ucho.... tylko dyle pamiętam. ale nie jestem pewny bo dawno nie widziałem.

    proszę pokazywać swoje propozycje śmiało dlatego ze nie znam tytułu ani wykonawcy

    P.S. mozna pisac odpowiedzi na gg 19424872 lub tu na stronie.

    z góry dzieki:face-smile::face-smile:
  • Hej : ) Poszukuję? pewnej? piosenki,? która? leciała? dzisiaj? na? vivie? w? programie? 10? na? 10,? ale? nie? zdązyłam? zobaczyć? co? to? była? za? piosenka.? Śpiewa? to? facet? w? chyba? takiej? granatowej? koszuli? i? pod? koniec? na? pewno? jest? na? planie? jakiegoś? programu? i? potem? kilka? ludzi? tańczy? przed? kamerami,? a? on? ciągnie? do? tańca? taką? blondynkę? ze? słuchawkami? na? uszach? (ktoś? z? reżyserki? czy? cos? ;p? )? i? w? pewnym? momencie? odciąga? go? ochrona,? ale? za? chwile? wraca? i? dalej? tańczą? razem.? I? wydaje? mi? się,? że? on? śpiewa? po? hiszpańsku? albo? w? jakimś? podobnym? języku.? Prosze o pomoc i z? góry? wielkie? dzięki?? : )
  • Witam serdecznie! Błagam o pomoc!

    Poszukuję piosenki, nie znam wykonawcy, ani tytułu, ma ona latynoski rytm, śpiewa laska, w miare szybko, jedyne słowa, jakie zapamiętałem to (... you that pongo ... any longer), ten kawałek leciał w klubie, więc to raczej jakaś wersja klubowa. Nie umiem nic więcej powiedzieć, błagam o pomoc.

    W razie, gdyby ktoś miał propozycje, odezwijcie się na gg
    gg://3697349
  • Witam serdecznie!

    Szukam piosenki w załączniku, nagrana tel. z radia, proszę o pomoc.

    Dzięki!
    głosowych0001.mp3
  • Lauri - Heavy

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • Nie wiem jak mam Ci dziękować, szukałem tego dobre kilka dni w necie, nawet do radia z jakiego to nagrałem wysłałem, ale chyba to zlali (zero odpowiedzi).
    Ogromne dzięki!!!!
  • Oni (prezenterzy/ki radiowi) maja wlasnie to do siebie, ze rzadko kiedy odpisuja na takie pytania/prosby, wiec na przyszlosc odradzam (chociaz probowac zawsze mozna ;) W takich sytuacjach najlepiej zapamietac jak najwiecej slow z utworu i/lub tak jak w Twoim przypadku, nagrac choc urywek telefonem i zglosic sie z tym na forum ;)

    pzdr
  • Witam serdecznie,
    od kilku dni staram się znaleźć pewną piosenke usłyszaną w jakims radiu,
    niestety nie za bardzo udalo mi sie przypomniec slowa,
    pamietam ze wokalista spiewal bardzo wysokim tonem i urywki slow z tego co siedzi mi w glowie to:
    poczatek '..keep on dancing...'
    i z refrenu to '..ance enough, dance enough..'

    Bardzo prosze o pomoc, nie daje mi to spokoju i wrecz spac nie moge przez to. :)
  • Pierwsze skojarzenie to The Black Eyed Peas.

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • niestety nie to, 1 wokalista, charakterysycznie bo dosc wysoko spiewa..
    moze sie jeszcze uda.
    w kazdym badz razie dziekuje za szybka odpowiedz
    pozdrawiam.
  • wiecie może co to za melodia co leci w tle? bo coś mi przypomina i nie mam pojęcia skąd ja ją znam
    [link:ubieranki.jeja.pl]
  • Cześć.. szukam piosenki, leciała ostatnio na vivie w programie ,,Kolejno odlicz,, jest po angielsku i wpada w ucho, nie wiem kto ją spiewa ale ma charakterystyczny teledysk bo jest w nim kreskowkowa postac ktora na koncu lezy w trumnie :D
    Może kojarzycie taka piosenke ?:):face-smile:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.