Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1235785

Odpowiedzi

  • siema....... szukam piosenki ktora leciala nie dawno na esce. . spiewa w niej kobieta a w refrenie jest takie cos:said it, said it, ... get it, get it now. get right and do it if you shine.,, and said it now. dzieki z gory. ...
  • Szukam piosenki której teledysk zaczyna sie w samochodzie oni wkładają płytę i potem jest akcja jak taka kobieta tańczy przy znaku na skrzyżowaniu ale wcześniej zakładają jej słuchawki
    TEKST jest chyba taki :im liked move in the shake control
    GG 15803964
  • szukam piosenki w refrenie coś w stylu "mad mozel", w teledysku panienki w stringach :D:D piosenka leci na 4fun :D z gory dzieki :D
  • Witam, czy ktoś tu jeszcze pomaga potrzebującym?
    Dobra, jestem taka zdesperowana, że moją prośbę już umieszczam na trzecim forum, licze na to że w końcu ktoś mi pomoże, bo nie mogę spać ludzie!
    Ostatnio jakoś jeszcze w tym tygodniu oglądałam sobie Vh1 European Greatest dance songs z nudów, gdyż nie tyle że nie oglądam takich programów, to nie oglądam telewizji. Ale ok, przejdźmy do rzeczy, spodobała mi się jedna piosenka i strasznie pragnę ją po raz kolejny usłyszeć, ale kojarze tylko melodie i teledysk, żadnych słów, dlatego też postaram się jakoś zobrazować klip do tej piosenki. Ona jest chyba jakoś z 2006 roku. Teledysk wyglada następująco jest w nim koleś i laska w krótkich włosach, koleś jest strasznie przystojny. Akcja dzieje się gdzieś w jakimś mrocznym miejscu, na ścianach widnieją graffiti. Jest tam transwestyta, striptizerka która tańczy, chyba jakby na takiej dziurze w kształcie kwadratu w ceglastej ścianie. (Gościu idzie przodem, laska tyłem?) Występują tam również gdzie nie gdzie tacy dirty ludzie, z irokezami na głowach, ubrani oczywiście na czarno. Kolor tego klipu przeważa ciemno, bardzo ciemno zielony, ale taki dziwny zielony. Pewnie nic wam ten opis nie powie, ale jednak licze na pomoc, gdyż ta piosenka bardzo mnie męczy i szukam jej od dwóch dni :D Oczywiście bez żadnych rezultatów. Aha jeszcze coś tej zabójczo przystojny koleś śpiewał tam tylko jako gość, nie należał do zaspołu, i myślę że wabił się Bob, ale nie jestem pewna i nie chce nikogo wytrącać z tropu, jeżeli na pewien pomysł wpadnie, chociaż wątpię.
    Kto mi pomoże to jest geniuszem, albo więcej arcygeniuszem :)
    Pozdrawiam wszystkich i licze na pomoc.
    Z góry serdeczne dzięki!
  • Hej! czy ktoś kojarzy taki teledysk: śpiewa facet w garniturze pod krawatem, jest na jakichś polach, z tyłu są wiatraki elektryczne (chyba)i wokół skaczą wielkie pomarańczowe kule; piosenka chyba z początku lat '90, wolna, w refrenie wiele razy śpiewa " hey hey hey" .
    Jeśli ktoś kojarzy to niech odpisze
    z góry dzięki serdeczne!!
    Pozdrawiam
  • Witam, gram w CS'a i nieraz oglądam na YT filmiki bugów, fragmovie itp. Oglądając jeden filmik wpadła mi piosenka w ucho. Teraz poniżej dam link do tego filmu, w którym leci owa piosenka, której poszukuję.
    Proszę o pomoc z góry dziękuję

    Link :
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)maandarinkaa
  • pomocy! chodzi o pierwszą piosenkę z listy, ale jej drugą część (trzeba odsłuchać od ok 2:50)
    tytuł niestety nic nie oznacza, wpisałam w google, na yt, wszędzie i nie ma takiej piosenki ani takiego wykonawcy
    Proszę o pomoc ^^ będę wdzięczna :face-smile:
  • To jest ktoś w stanie mi pomóc ? Znaleźć tytuł tej piosenki co prosiłem z filmiku 2x UP ?
  • Witam szukam piosenki lecz nie znam ani tytulu ani wykonawcy lecz pierwsze slowa jakie padaj w tej piosence to coco jungol cos takiego piosenka jest nowa :) jest szybka i rytmiczna przypomina latynoskie rytmy :) dzieki za pomoc :face-smile:
  • szukam piosenki, gdzie teledysk jest taki, że wszyscy są nadzy, ale nic nie widać poniewaz wszystko jest zacenzurowane tu jest kawałek tego
    [link:kwejk.pl]
  • Witajcie - kto mi powie co to za kawałek polskiej kapeli w refrenie są słowa -albo popatrz co się z nami stało , albo -zobacz co się z nami stało czy ktoś wie?
  • to jeszcze raz ja za podpowiedż będę dozgonnie wdzięczna mój numer gg 17621156
    :face-crying:
  • hej, szukam piosenki bardzo starej chyba jest rosyjska napisze jej słowa tak jak sie nią wypowiada błagam o pomoc;( ( paciumu nie ta mnie tu)
  • Pobieranie danych...


    Co to za piosenka zaczynająca się od 2:00?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.