Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1246785

Odpowiedzi

  • Poszukuję piosenki, często leciała w tv i radiu jakieś 4 lata temu może więcej. Śpiewa tam chłopak w kapeluszu chyba latynoamerykanin, w refrenie włączają się dzieci. Kojarzę jakieś słowa coś w stylu :`I find my way for you, let me go go...` nie kojarzę nic więcej, nuta chodzi mi po głowie od kilku dobrych dni i nikt nie potrafi skojarzyć tej piosenki. POMOCY.!:face-sad:
  • Witam,szukam pewnej piosenki coś w podobie trance/techo w refrenie jest głos kobity i spiewa "holen kolen...baryy i dalej nie wiem"
    Była ona hitem jakieś 3-4lata temu.
  • Hej, szukam piosenki w której śpiewa chyba kilku facetów, oni siedzą tak jakby w kole ubrani tak na sportowo,a potem płyną kajakiem, jakby to były zawody, głos podobny do robbiego williamsa ale nie znalazłem u niego takiej piosenki... Kojarzę słowa - and you need me, you're holding me... albo coś w tym stylu.
  • hej szukam piosenki do ktorej pamietam tylko teledysk
    piosenka leciala duzo na mtv kiedys, jakies 5 -7 lat temu
    teledysk byl caly z kartonu i papieru zrobiony. spiewa babeczka i ona tez jest z tektury zrobiona taka malutka i jezdzi tekturowym samochodzikiem po swoim tekturowym miescie. milutka spokojna melodia. POMOCY!!
  • Witam :) zna ktoś może tytuł piosenki żydowskiej, śpiewanej przez młody słodki glos, w piosence jest charakterystyczne , laj laj laj laj, . Nutka wolna. Byłabym bardzo wdzięczna jakby ktoś udzielil pomocy
  • szukam piosenki... jakoś 4-6 lat temu widziałem w telewizji teledysk
    w którym są schody jakies i po bokach stoją trębacze i trąbią w trąbki (taaa bez sensu troche)
    w refrenie jest jakieś 'uno' albo 'una'. proszę o pomoc.
  • Hej, szykam piosenki, nie znam ani tytułu ani wokalisty. Widzialam tylko teledysk, w którym są góry filmowane jakby ktoś nad nimi szybował. Śpiewa jakaś babka. Z góry dziękuję za pomoc:)
  • hej! Szukam piosenki gdzie śpiewa czarnoskóra kobieta, chyba teledysk jest kręcony na jakimś złomowisku, jest z nią kilka innych kobiet. Pomóżcie!
  • Pobieranie danych...
    <= take over control
    albo
    Pobieranie danych...
    <=about a girl
  • hejjoo :
    pomóżcie.. szukam piosenki którą usłyszałam na karuzeli.. Jest ona bardzo energiczna podejżewam, ze nie po angielsku.. miej wiecej "ry ty ty ty ty, come as/was? mucher.. ry ty ty ty ty .. " i tak jakos leci.. Proszeeee pomóżcie.. od tygodnia jej szukam:((
  • Pobieranie danych...

    tytuł nuty w tle ?
  • Nie pamiętam tytułu tekstu ani nic takiego co logicznie mogło by mi pomoc znaleść tą piosenke samemu dlatego tworze tutaj temat.

    Kojarzę tylko teledysk bodajże czarny piosenkarz w kapeluszu śpiewa o swojej kobiecie (chyba) ale najwiekszym punktem charakterystycznym jest to jak śpiewa ... szepta .. cala piosenka byla nagrywana szeptem jakby uczuciowo szeptal jej do ucha. rytm wolny prosze o szybka pomoc w miare mozliwosci pytac udziele wiecej informacji .:face-devil-grin:
  • Siema szukam piosenki prawdopodobnie Nirvany :P Gdzie leci "uhuuuuuuuuuu" :P taki wykrzyczane

    a jeśli to nie nirvana to byc może inny zespół grający ostre brzemienia jeśli ktoś mi pomoże to dziękuję serdecznie : )

    :face-smile:
  • Witam, szukam piosenki, lecz nie znam, ani wykonawcy, ani tytułu, jedynie pamiętam co nieco teledysk. Jest to w dyskotece, jest jeden chłopak wysoki, i jest dziewczyna, którzy gdzie tam sobie tańczą, aż się w końcu zobaczą. Później ona przechodzi bodajże obok niego, a on idzie za nią, idą po schodach, wchodzą na jakieś piętro i zaczynają się całować przy ścianie, po jakimś czasie zaczyna lecieć woda tak jaby ze zraszaczy w suficie. Proszę o jakąś odpowiedź co to za piosenka, będe wdzięczna :)
  • a ja szukam piosenki która niedawno wyszła, wcześniej jej nie słyszałam. Śpiewa kobieta i jest taki energiczny refren, chyba z elementami w innym języku...jedyne co mi się udało wyłapać to "..........hear my voice........"
    POMOCY!!!!
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.