Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1356785

Odpowiedzi

  • Szukam piosenki nie znam tytułu ani wykonawcy, ale znam pierwsze słowa refrenu. Śpiewa ją facet to jest rockowa piosenka, pierwsze słowa refrenu to:
    I love my life I love mind I love the tears we left in the night.
    Błagam o pomoc:):)
  • ten męski zespół bez koszul to Red Hot Chili Peppers, a kawałek to Californication , jeśli trafiłem to spoko :)
  • Poszukuje piosenki... W tekście, tuż przed refrenem są słowa "i will never let you go", potem jako pierwsze zdanie refrenu jest cos w stylu "why do you have to b a fantasy" pod koniec refrenu pojawia się fraza "together as one". Miedzy zwrotkami a refrenem jest tez spiewane nanananana :P Spiewa dziewczyna. To wszystko co moge powiedziec... Bardzo mi zalezy a nigdzie nie moge znalezc tej piosenki. Blagam, pomozcie.
  • Pomocyyyyy pilnie szukam piosenki ze słowami
    Byl raz kolo co go zwali olo smiechu bylo sporo kiedy olo w spodniach moro wjechal w drzewo vw model polo multi koloro spojlero pioniero takie polo na wypasie rocznik 8 0 auto superol prawie tak jak merol lepsze niz ferrari bo nigdy nie nawali kumple sprawdzali w opony kopali kupuj w ciemno olo to na serio ci sie gali kasy sie skoluje troche popozyczamy skoczysz do lombardu z pierscionkiem mamy ciagle jezdzisz tym rowerem teraz laski olewaja takie sciemy tanie

    ref.
    tylko cztery kola a laska juz wesola (kilka razy)

    3 zwota konczy sie tak:
    super brales tego merca no normalnie zawal serca tego tak to podbudowalo ze na reszte skusil sie juz smialo polo drzewo polecialo teraz olo super kolo remontuje swoje polo znowu jezdzi swym rowerem i dla kasi jest frajerem!!!!


    nigdzie nie moge znalesc nie wiem czyja jest i jaki tytuł
  • witam! pomóżcie mi, szukam piosenki! znana piosenka, którą śpiewają dwaj murzyni, głos mają jakby zjarany hehe :) chodzi mi o tytul, link do yt lub o samą nazwę zespółu :D z góry dzięki, Pozdrawiam :D
  • GośćGość Gość
    edytowano 13.04.11 o 17:43
    Jak dla mnie to zjarany głos jest tutaj
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez Amazonka
  • szukam piosenki. Wokalista ma może około 40 lat. W teledysku są rzucane kubki, które rozbijają się o jakiś materiał , w innej scenie podłoga jest cała zastawiona szklankami z wodą, a kiedy indziej facet grający na perkusji siedzi pod schodami, a nad nim mruga żarówka. Proszę pomóżcie! ;)
  • Oj. napisałam 'wokalista' a śpiewa kobieta. ;p
  • Witam,szukam pewnej piosenki coś w podobie trance/techo w refrenie jest głos kobity i spiewa "holen kolen...baryy i dalej nie wiem"
    Była ona hitem jakieś 3-4lata temu.
  • witam:) ja poszukuje piosenki z gatunku polski hip hop...jest spokojna i spiewa ja facet a w refrenie spiewa dziewczyna..jak by w innym jezyku...wiecie co to jest?
  • Witam , szukam piosenki starej z lat 70,80,90 dokładnie nie wiem ... spiewa ją 3 gosci i spiewają aaa stej de la.
  • Szukam piosenki z lat 90 w którym na wideoklipie byl kosmonauta który był na księżycu i widział tak jakby swoją rodzine , a pod koniec statek wraca na ziemię bez niego . Taka spokojna nuta....
  • szukam piosenki... jakoś 4-6 lat temu widziałem w telewizji teledysk
    w którym są schody jakies i po bokach stoją trębacze i trąbią w trąbki (taaa bez sensu troche)
    w refrenie jest jakieś 'uno' albo 'una'. proszę o pomoc.
  • Loca people sak noel
  • Tańczą po obu stronach chodnika C BOOL bo dy & soul
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.