Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

2456785

Odpowiedzi

  • hej. szukam piosenki... nie powiem za dużo ... jest w niej ... są takie słowa : He draw me crazy .. (chyba ) , i jest takie coś później " i , i don't (coś tam ) , do you got me feeling i'm crazy , co ś takiego , bo dosłownie , zbyt dużo nie wiem , . usłyszałam ją w niemczech na warsztatach tanecznych z Olando Amoo . Nie wiem co to za utwór , nie moge go znależć , błagam was o pomoc !:face-smile:
  • siemka chodzi mi po glowie taka jedna stara piosenka z lat 80 badz 90 refren leciał cos w tym stylu:Tell me Why wont you looked mine,Tell me why tell me,tell me why.usłyszalem ja w Rmf Fm ale bylo juz za pozno i nie moge jej nigdzie znalesc refren moze byc troche nie talki ale na 100% bylo cos w tym stulu.z gory dzieki za pomoc
  • witam szukam pewnej piosenki to bylo cos na pogranicze techno dance trudno mi powiedziec nie znam sie
    ale w tekscie było cos typu fesh and funky i czegos takiego wlasnie słucham
    Podziękował(a) (1)pikachu
  • Witam szukam utworu z 2010 roku taki gościu w kapeluszu chodzi i śpiewa,obok towarzyszy mu jego zespół.Typ muzyki taki spokojny rock
  • Oki już znalazłem One republic good life
  • blagam pomozcie szukam piosenki nie znam tytulu ani wykonawcy ale wiem ze w teledysku dziewczyna i chlopak tancza po dwoch stronach chodnika pomozcie !
  • szukam piosenki, w której powtarzane są często słowa "hello hello mama"<---znaczy tak słychać
    jest to hip-hop
    śpiewa to dziewczyna i chłopak
    pomóżcie!
  • Szukam piosenki w której facet najpierw mówi " To historia z życia wzięta, coś tam coś tam. Otwórz oczka kochanie pora wstawać najpierw do ubikacij idź wysikac sie, pamiętaj żeby opuścic deske ..."

    Bardzo prosze o pomoc gdyż szybko potrzebuje tej piosenki :face-crying:
  • a ja szukam takiej piosenki którą słyszałem kilka lat temu, ale pamiętam tylko parę słów. Jest to piosenka chyba w typie "electro". na początku facet mówi .- "Welcome to the club" .. potem tam są basy i potem babka śpiewa. (napisze po polsku bo nie wiem jak to się po ang. pisze) -" Aj kim, to łiszwo szwingen. ;p coś tam ,to my heart, enjoy , coś tam moves i jeszcze coś .. i potem takie (eeeee..) i basy .. ;DDD ? plis , pomocy ...
  • Hej.
    Szukam piosenki, którą słyszałam jakiś czas temu w radiu, piosenka dosyć stara.
    Wiem,że śpiewa ją mężczyzna i tylko we fragmencie refrenu śpiewa sama kobieta.
    Tekst szedł jakoś tak: it`s not a way from you.It`s no no. What do you think?
    Nie jestem tego jednak pewna.
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam.
  • Ja jaką piosenkę usłyszałam na dyskotece. Nie wiem jak ona się nazywa, ale chyba później w refrenie leci coś takiego "...... waka waka waka/woka woka woka" Ale nie chodzi mi o piosenkę:"SHAKIRA-WAKA WAKA" Z góry dzięki. :d
    Prosze o jak najszybsza pomoc. ;d :face-angel:
  • Hej.
    Szukam piosenki którą śpiewa blondynka po angielsku. Tytuł składa się z trzech takich samych wyrazów. Ona (wokalistka) nazywa się jakoś jednym słowem. Piosenka jest chyba popowa. W klipie jest jakaś woda, ona przechadza się w sukience.
  • Ola ? ^
  • Pobieranie danych...



    Znacie wykonawce i tytuł melodii, ktora jest na poczatku filmu? PILNE!!
  • Hej. Szukam teledysku w którym jest pokazana gra i zespół nie ma koszul, mają gołe klaty i to męski zespół. :face-smile:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.