Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

1959698100101

Odpowiedzi

  • hej, szukam utworu bodajze rosyjskiego lub ukrainskiego. spiewa go kobieta, jest bardziej klubowy. slyszalam go u znajomych, puszczali z yt wiecej nic nie wiem... prosze o pomoc :)
  • Mirami "Miramimania"

    Pobieranie danych...
  • Ewoczek dzięki wielkie za pomoc, może uda mi sie coś wygrzebać :)
  • jablonkaj123
    gdybyś pamiętała jakiekolwiek słowa albo widziała klip, mogła opisac dziewczynę - cokolwiek wówczas wiedziałabym czego szukać.
  • do papcia

    jednak to nie ta piosenka
  • Szukam piosenki śpiewa ja dwóch chłopaków w tytule jest chyba imię Katerina czy coś podobnego do Kasi naszej polskiej. Piosenka jest o tym jak ta dziewczyna spotyka sie z obojgiem tych chłopaków i oni się o tym dowiadują. Bardzo podoba mi się ta piosenka mam nadzieję że ktoś mi pomoże:)
  • Być może to była Karolina
  • Gość Gość Daga
    Ja nie słyszę tam żadnej Karoliny czy Kasi :)
    Егор Крид (KReeD) feat. Алексей Воробьев - Больше чем любовь
    KReeD ft. Aleksey Voroblov - "Więcej niż miłość"

    Pobieranie danych...
  • Dziękuje bardzo za pomoc to ta piosenka:)
  • Hej,
    poszukuję piosenki śpiewanej przez dwóch kolesi. Jeden biegnie a drugi jedzie prawdopodobnie na skuterze. W między czasie do zdjęć pozuje ciemnowłosa dziewczyna. Pomożecie?
  • witam,

    moze ktos slyszal ten rosyjski kawalek, wycialem go z uroczystosci otwarcia olimiady w Soci, bardzo prosze o tytul i nazwe wykonawcy, mozna go przesluchac bez sciagania na wrzucie:

  • papciapapcia Użytkownik
    edytowano 20.09.14 o 21:52
    Gość daniel dziś o 16:28

    Bi 2&Chicherina- Moi RocknRoll
    Би-2 и Чичерина - Мой Рок-Н-Ролл

    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez papcia
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • bardzo dziekuje za szybka pomoc.
  • Cześć:D Dosyć dawno nikt tu nie pisał, mam nadzieje że strona jeszcze działa.
    Szukam dwóch piosenek:
    1Słyszałam ją daaawno. Nie jestem do końca pewna czy jest rosyjska no ale spróbować zawsze można, może ktoś z Was kojarzy. Śpiewa ją kilku młodych chłopaków 4-5, pamiętam że na końcu pojawia się statek, strasznie pada deszcz i za sterami jest kobieta chyba Azjatka.
    2Dwór. Śpiewa bardzo ładna kobieta i ma na sobie czarną sukienkę/płaszcz z kapturem. Ona ma czarne długie włosy. Kojarzyło mi się to zawsze tak jakby dwór był nawiedzony i ona tam straszyła.
  • Gość
    wydaje mi się że ta druga nuta to Tanya Tiereszyna - "Pomnay"
    Таня Терешина — Понимай
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.