Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

1959799100101

Odpowiedzi

  • Proszę bardzo :)
    To zespół Fabrika - "Romantika"|

    Pobieranie danych...
  • Piosenka ze stacji ,ru misic box' albo ,ru tv' dziewczyna z chłopakiem śpiewają.Ona jest w różowej koszuli i jeansowych ogrodniczkach,jedzie na rowerze.I tylee;) Nie pamiętam żadnych słów.Jakby ktoś coś to będę wdzięczna:)
  • Szukam piosenki z Ru.tv spiewa kobieta w czarnej balowej sukience na scenie opery albo teatru, otaczają ja jakieś 5 innych kobiet też ubranych w czarne sukienki, na widowni publiczność, więc teledysk wygląda jak występ na scenie. Pomocy :)
  • witam szukam piosenki pamiętam teledysk akcja była nad oceanem na początku leciał samolot i tam wysiadł z niego mężczyzna i spotkał na plaży kobietę i razem się spotykali.
    Piosenkę śpiewała ciemna młoda blondynka.
  • Gość Czarna666
    to pewnie jest występ na scenie. Wydaje mi się, że piszesz o piosence "Adinociestvo"
    tę wersję z śpiewała Slava na rozdaniu bardzo prestiżowych nagród w Rosji "Złoty gramofon"
    Slava - "Adinociestwo"
    Слава - Одиночество

    Pobieranie danych...

  • To oryginalny klip do tej piosenki :)

    Pobieranie danych...
  • Gość
    Zhanna Friske - "Pilot"

    ?
    Pobieranie danych...

  • to jednak nie ta piosenka tamten teledysk jest podobny ale na początku leci samolot i z niego wysiada mężczyzna który przyleciał na wakacje spotyka na molu kobietę i razem się spotykają na plaży i spędzają razem czas na końcu teledysku on znów odlatuje samolotem a ona zostaje na molu koło plaży.
  • wokalistka była podobna do Alony Torganowej tylko miała lekko falowane włosy akcja rozgrywała się w pobliżu oceanu
  • Alyona Torganova (ros. Алена Торганова) z grupy Refleks kojarzy mi sie z Glukozą ale nie przypominam sobie żeby miała taki klip :( Zobacz dziewczynę

    Glukoza - "Vot takaya lubov"
    Pobieranie danych...
  • jednak to nie to
  • papciapapcia Użytkownik
    opis nieco podobny choć nie do końca całość pasuje, ale może ?

    Gold Sky & Masha - Золото

    Pobieranie danych...

  • szukam piosenki, wokalistki, której nazwisko spisałam, ale nie wiem czy poprawnie, bo mniej wiecej z literek wydedukowałam że to Halina Kopanaba, jest ktos taki ? :)
  • w temacie języka rosyjskiego, jestem kompletnie zielona
  • Gość jablonkaj
    Spróbuję ci pomóc choć nie znam nikogo takiego jak Halina Kopanaba.
    Dam Ci link gdzie znajdziesz nazwiska wykonawców na literkę "K" :)
    Poczytaj może natkniesz się na nazwisko, którego szukasz. Rosjanki nie noszą imion na literkę "H" :) To co wygląda dla nas jak H jest w rzeczywistości rosyjską literką N

    [link:gl5.ru]
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.