Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

19293959798101

Odpowiedzi

  • papciapapcia Użytkownik
    Gość Bim
    masz pewnie na myśli ten utwór zespołu Банд'Эрос (BandEros) :)

    БАНД'ЭРОС - Караоке
    Pobieranie danych...
  • Dzięki tej piosenki szukałem;D
  • Niedawno usłyszałam piosenka gdzie zdaję się początek był Ja adin ty odna taka dosyć skoczna nutka ktoś pomoże?
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 16.03.14 o 10:46
    Przychodzi mi do głowy ten kawałek, ale tam ten tekst jest gdzieś w refrenie.
    Александр Ломинский - Украденное счастье
    Aleksandr Lominskiy - Skradzione szczęście
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez mona80
  • mona80mona80 Użytkownik
    I jeszcze ten kawałek mi przyszedł do głowy, ale tam jest owszem na początku tylko ty odna
    Irakli - Ty odna
    Pobieranie danych...
  • Potrzebuję pomocy. Jakiś czas temu słuchałam piosenki, w teledysku byli sami faceci, a wokalista paradował w szpilkach. Całość była kręcona jakby w saunie... Zna może ktoś tytuł?
  • papciapapcia Użytkownik
    Azis - hop ?
  • poszukuje piosenki rosyjskiej wokalistki .... teledysk jest czarno-biały dziewczyna jest blondynka w czarnej sukni przechadza sie po ulicy czy moze moscie.... na koncu woda gwałtwonie zalewa tą ulicę czy tez most. Nie znam rosyjskiego ale wydawało mi sie ze jej imię to Aleksandra ale nie znam nazwiska i tytułu piosenki oczywiście.... piosenka romantyczna... bardzo ładna
  • moge jeszcze dodać że teleldysk zobaczyłam pierwszy raz jakiś 1,5 roku temu
  • JUZ ZNALAZŁAM TE PIOSENKE PRZESZUKALAM WASZA STRONE I MAM TYTUL KOMUS KIEDYS GO PODAWALIŚCIE

    Анжелика Агурбаш - Река

    FAJNA TA WASZA STRONKA :))))))
  • Dziękujemy Ci bardzo! Ale ta stronka może być także i Twoja. Pozdrawiam i zapraszam serdecznie, odwiedzaj nas częściej.
  • Witam, wróciłem wlasnie z Egiptu i bardzo często dało się tam słyszeć piosenkę, w której refrenie pojawiały się słowa "valeria, valeria". Generalnie uchodziła ta piosenka za hit i mnie również się bardzo spodobala. Czy ktoś może wie co to za utworek? Dziekuję i pozdrawiam.
  • GB
    Najprawdopodobniej chodzi ci o Afrodytę - " Valera"
    Wyszły już remiksy - chyba ze 3 :) Chcesz oryginał czy remiks

    proszę

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)papcia
  • Witam, bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, znalazłem wersję o którą mi chodziło, mianowicie o:

    Pobieranie danych...


    Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
    Podziękował(a) (1)papcia
  • GB
    Cieszę się, że byłam pomocna :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.