Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

16791112101

Odpowiedzi

  • Moja rada: szukając rosyjskich utworów na tekstowo kopiuj zazwyczaj autora lub piosenkę prosto z linku czyli zachowując pisownię oryginalną. Bo tekstowo ma to do siebie że pomylisz jedną literkę i już nie można niczego znaleźć. :face-sad:
  • dzięki Ci wielkie :)! ,
    nie nie , nie będę zaprzątać Ci głowy, wystarczy mi tekst przetłumaczony "piąte przez dziesiąte" w google translatorze ;d ;)
  • hej szukam piosenki spiewa ja kobieta w niebieskiej długiej sukni i jest tam motyw ze siedzi w tej sukni w basenie i spiewa chyba takie słowa jak:spasiba bi da letta lalalala czy cos takeigo.
    z góry dziękuje:face-smile:
  • Och to oczywiście Katia Bażenova z piosenką pt "Spasiba Ciebie leto"

    Pobieranie danych...
  • jeju dziekuje Ci bardzo:))))
  • proszę :face-devil-grin:
  • mam pytanie odnośnie pewnej piosenki.

    Śpiewa ją blondynka z dłuższymi włosami, ubrana na czarno, później ściąga jakąś część swojego ubioru, akcja dzieje się w garażu podziemnym, jedzie chyba Mercedesem, wysiada z niego i śpiewa. Obok niej tańczą dwie inne kobiety.

    Kojarzy ktoś może co to za piosenka/wokalistka?
  • Witam.
    W teledysku jest dwoch gosci. Jeden gra na gitarze i ma żółte okulary a drugi mial chyba rozowa bluze. W teledysk byl wpleciony chyba jakis film cos o gosciu na motorze. Nie moge tego nigdzie znaleść. prosze o pomoc.
  • Wiem o jakiej piosence mówisz tylko dziś coś nie mogę skojarzyć kto to śpiewa.
    Nie pamiętasz może żadnych literek.?
    Na razie wysyłam ci link do piosenki Vintage pt. Wsiewo haroszevo", który też rozgrywa się na podziemnym parkingu.
    Niezły klip:
    Pobieranie danych...
  • Poszukuję tytułu piosenki, w której wokalistka o krótkich czarnych włosach śpiewa na plaży piosenkę a w refrenie jest "nauciemienia....". Nie zdążyłem zobaczyć tytułu, bo piosenka się kończyła, a leciała na ru.tv. Z góry dziękuję
  • Mam nadzieję, że o tę piosenkę ci chodzi:
    To Nelli Motiajeva. Jeśli nie to podaj więcej szczegółów. :face-smile:

    Pobieranie danych...
  • Tak to ????? ???????, ale piosenka nosi tytuł ?????. Dzięki za pomoc
    Pozdrawiam
  • Tak to Nelli Motiajeva, ale piosenka nosi tytuł "Teach" Dzięki za pomoc
    Pozdrawiam
  • Proszę bardzo :face-devil-grin:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.