Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

134689101

Odpowiedzi

  • a kojarzy ktoś taki motyw: kobieta i mężczyzna na moście we mgle on stoi przy aucie a ona śpiewa, a gdy się od niego oddala to eksplodują latarnie na tym moście(takie małe okrągłe)
    a druga(nie widziałem całej) to dziewczyna w mocnym makijażu i tak jakby rozciętych ustach na dole z boku śpiewa i ma lalkę którą na koniec zanosi do mieszkania gdzie otwiera jej mała dziewczynka której daje lalkę
  • Pierwszej nie jestem pewna, ale to chyba Angelika Agurbasz z piosenką pt. "Rieka" czyli Rzeka
    Zobacz link:

    Pobieranie danych...


    Druga to na pewno Vintage z piosenką "Dziewczonki-lunatiki"
    Popatrz na video:

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Dziękuję bardzo ewoczek94 o to mi chodziło :face-smile:
  • szukam piosenki faceta ktory wyglada jak jack sparrow teledysk koncert on tam ma cos czerwonego na sobie chyba kurtke .....
  • Ciekawy post ... szczerze? Nie wiem.
    Artur Pirażkov i zespół Quest Pistols nagrali piosenkę pt."Rewolucja"
    wszyscy oni wyglądają jak "nie ten teges"
    zobacz klip:

    Pobieranie danych...
  • to nie ta ale tez fajna ...tamten tio centralnie jack sparrow z piratów z karaibów widziałam jego 2 piosenki ale ta z tym teledyskiem z koncertu jest super rzuca sie w oczy tak czerwona kurtka....on tam gra na gitarze
  • prosze pomóz jesli widziałam a moze ci cos migło to sobie przypomnij....
  • I sama sobie pomogłam dzieki za naprowadzenie to ten zespół jakby ktos chciał to
    to piosenka QUEST PISTOLs "? ?????" (????)
    Pobieranie danych...

    super jest .....
  • Mnie się najbardziej podoba ich piosenka pt "On riadam"
    link:

    Pobieranie danych...
  • fajna
  • Mi potrzeba odganąć jedną piosenkę , dziewczyna ciągnie po ziemi faceta przez cały teledysk , na końcu potrąca ją samochód i on ją niesie / między scenami pokazuje srodek samochodu z 4 facetami ktorzy ledwo siedza , jakby zaspani , podkrązone oczy , ktos kojarzy ?
  • Jasne, że tak to zespół Gradusy z piosenką pt "Gołaja"
    Osobiście wolę ich piosenkę pt "Reżysior"
    Daję oba linki:

    Pobieranie danych...


    Pobieranie danych...
  • Pomożecie mi?...
    Na teledysku są dwaj goście ( jeden podobny do Edwarda ze zmierzchu a drugi koło 40).....W teledysku są w dwóch identycznych pokojach przedzielonych szybą i robią identycznie to samo tylko że jeden ma laskę a drugi nie....na koniec obaj lecą na tą szybę i ją rozbijają....Plis o pomoc
  • Chyba masz na myśli Filipa Kirkorova z piosenką pt. "Snieg".
    Wczoraj ja tłumaczyłam.
    podają link:

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)papcia
  • Dzięki...jesteś wielka ;******
    A możesz podać link tłumaczenia??
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.