Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

1910121415101

Odpowiedzi

  • plytki nagrałam sama, pamietam troszke rosyjski z podstawowki, szukam na you tubie, sklece po polsku i szukam na emule mam 3 plytki...."spokojnej noci"...słucham dzis na okrąglo....pozdrawiam Asia.:face-smile:
  • Fajnie. Ja mam jedną nagraną z Ru.tv na DVD. Weszło 50 teledysków....
    oraz kilkanaście czaderskich na mp3:face-devil-grin:
  • ewoczek94, znalazłam moją piosenkę!
    daję link, może sobie posłuchasz , bo jest nieziemska !:)
    i dziękuję że chciałaś pomóc.
    Pobieranie danych...

    pozdrawiam,
    radosna ola ze znalezioną piosenkę z przystojnym brunetem i baletnicami!:)
  • Bardzo się cieszę :face-smile:
  • poszukuję piosenki, na którą wpadłam dziś na ru tv, albo russian musicbox, nie jestem pewna, ale słyszałam ją już drugi raz w ciągu dwóch dni, więc powinna być nowa i popularna;)
    to taki typowy "wakacyjny hit" - kolorowy teledysk nad basenem, drinki etc, ale całość jest chyba parodią takich właśnie teledysków. Śpiewa młoda dziewczyna i kilku facetów w różnym wieku, jest scena w której ona śpiewa i krztusi się na fortepianie, a pod koniec młody chłopak podśpiewuje po angielsku jakieś "summertime, feel so fine" itp.. kojarzycie?
  • Kolejna piosenka - letnia propozycja to Zhanna Friskie z piosenką" Gdzie to leto"

    Pobieranie danych...
  • Wejdź jeszcze tutaj na str . nr 13:face-smile:
  • Mamo!
    spakuj łoszaka bo babka go rano zgarnia.
    i włącz telefon :)
  • hej szukam piosenki rtrzech mlodych mezczyzn sa w teledysko nic specjalnego sie nie dzieje oni so pokazywani czesto w trojke....spiewaja cios NIE A BY NA WIELNA JA...........
  • CZeść szukam piosenki (rosyjskiej oczywiście) która ma podobną melodie do piosenki "zacząć od nowa'' zespołu MEGAM. Z góry Dziękuje
  • Cześc ja szukam pewnej piosenki , śpiewa ją młody chłopak , rzadkie białe włosy coś ala malfoy z harrego pottera , w refrenie leci jakby "bakari bakari bakari , całuj całuj całuj' , chłopak chodzi z dziewczyną i to śpiewa , pamiętam też furgonetkę pomalowaną jak tęcza , za pomoc dziękuję .
  • Witam ;)
    Wczoraj po południu, miałam przyjemność usłyszeć piosenkę na kanale RUTV.. śpiewała ją młoda dziewczyna... brunetka..
    Teledysk mówil cos o jej związku z chłopakiem chyba, w każdym razie był fajnie zrobiony, z takimi jakby dymkami ? że ona się poruszała jakby jako duch? .. hmm coś w kanionie ? jechała samochodem na koncu i potrąciła tego swojego lubego i on 'zniknął' .. z tymi dymkami właśnie.

    Tekst jakoś w stylu " ja tiebia najdu ty mienia jaszi... tolka namaci, tolka namaci..'
    wiem wiem... rosyjski to to nie jest ;) ale wdzięczna bym była za wszelką pomoc, bo straaasznie mi sie spodobala ta piosenka ;)) :face-smile:
  • Zacznę od końca :face-smile:
    To piosenka Sogdiany pt "Tolka nie mnałci"
    link jest tutaj:
    http://rozpoznajemy.pl/muzyka-piosenka/37030/24/muzyka-z-russian-music-box/
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Kolejna piosenka (ta robiona na Megam - swoją drogą zaciekawiło mnie która z nich była pierwsza bo rzeczywiście brzmią tak samo tylko aranż jest inny) jest zespół Korni (byli w tym roku w Polsce w Zielonej Górze) z piosenką pt "Vika"

    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.