Szukam Piosenki, Znam Tylko Kawałek Teledysku.

1234568

Odpowiedzi

  • ja szukam piosenki a teledysk do niej to chlopak gra w koszykowke a po meczu jakies fanki do niego podchodza on tam z nimi sie wyglupia a jego dziewczyna na to patrzy i tyle pamietam. POMOCY!!
  • szukam piosenki, którą śpiewa koleś - włosy do ramion. Gra na bębnie w jakimś pomieszczeniu z białymi ścianami. W tekscie jest coś: ...de loco.../ lub de poco...
    jak ktoś kojarzy piszcie pizzzz!!!
  • poszukuję piosenki dość starej już facet czarnoskóry śpiewa w refrenie wymieniając kobiece imiona , niegdyś było to hitem jak dobrze pamiętam i to był jego największy debiut w tamtym czasie (chyba lata 90 )
  • Witam poszukuję piosenki, no troszkę już starej. w Teledysku była grupa ludzi która wykonywała różne tricki z rzutami do kosza, lub skakali. wiecej nie pamiętam. ale pamiętam że coś tam było "The power of...."
  • Witam poszukuję piosenki, no troszkę już starej. w Teledysku była grupa ludzi która wykonywała różne tricki z rzutami do kosza, lub skakali. wiecej nie pamiętam. ale pamiętam że coś tam było "The power of...."
  • Witam szukam piosenki w której jest:
    -facet przywiązany do krzesła ( a zespół stoi w wokół jego , a wokalista do niego podchodzi i szepcze mu do ucha , wokalista ma blond krótkie szczpiczaste włosy)
    Ta piosenka jest heavy metalowa .
    Proszę pomóżcie
  • Dobra znalazłam to Drowning Pool- Bodies
  • Cześć, szukam piosenki, dość starej, bo chyba z lat 80', w której teledysku jest dziewczyna (brunetka) w lokowanych włosach (prawie,że afro xd) i czerwonym kombinezonie. Ona stoi na jakimś wieżowcu (chyba) i udaje, że chce skoczyć, a na dole jest straż pożarna, pogotowie, policja itp. A wszyscy tańczą. Akcja też rozgrywa się w szpitalu, gdzie cały personel medyczny jest jakiś naćpany i zachowują się psychicznie i wszyscy tańczą, a ta dziewczyna jeszcze na tym budynku śpiewa (prawdopodobnie w refrenie) "got to, got to be, ga ga ga ga got to be". Dodaję, że cały teledysk był kolorowy. :D Od kilku dni chodzi za mną ten teledysk, leciał ona w piątek na Esce jakoś po 23.00. :))
  • @Gość xxx
    Dr Pressure
    Pobieranie danych...
  • Taaak :D
    Dokładnie o to mi chodziło ;)
    Dziękuję :*
  • szukam piosenki spiewa i rapuje mezczyzna a a refrenie spiewa kobieta we are living in this crazy world
  • szukam piosenki hip hopowej, oldschool, rapuje koles, refren kobiety z tekstem "we are living in this crazy world", utwor bardzo spokojny, nastrojowy
    Prosze o pomoc, strasznie mi siedzi w glowie
  • hej szukam piosenki teledysk sie zaczyna od palca u nogi i kamera idzie w gore spiewa to jakis koles i on jest wtopiony w tlo i pozniej babka tez spiewa. pomozcie mi
  • papciapapcia Użytkownik
    Gość menia209

    Gotye - Somebody That I Used To Know (feat. Kimbra)
  • wyszła taka nowa piosenka .. Śpiewa tam blondynka w białym futrze w refrenie z jakimś kolesiem , wiecie co to ?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.