Szukam Piosenki, Znam Tylko Kawałek Teledysku.

1246789

Odpowiedzi

  • Hejka, poszukuję już od dłuższego czasu piosenki ale pamiętam tylko ogólny zarys teledysku, więc tak akcja dzieje się zapewne na dworcu gdzie kobieta i mężczyzna szukają siebie na wzajem. Wokół prawdopodobnie pada deszcz, na końcu teledysku odnajdują siebie kiedy ona wsiada do taxówki (chyba). Piosenka była dosyć często puszczana w radiu gdzieś około 2003 roku w wakacje. Jest raczej powolna, a i oczywiście mężczyzna i kobieta śpiewają ją razem w duecie. Proszę o pomoc
  • ja szukam piosenki w której rapuje dwoch facetów [bodajże murzyni] jeden ma fajnei zachrypniety głos. słowa które wypowiadają z szybkością światła są wręcz niezrozumiałe . w tle słychać taka jakby muzyke elektroniczna nie wiem jak to nazwać. ale pare razy słyszałam i wpadałam w trans po prostu. a zaczyna sie takim gwizdem wyciem czy jak to nazwać ;d "błagam pomóżcie.
  • Hej. Szukam piosenki anglojęzycznej pochodzącej z Wielkiej Brytanii lub Ameryki. Akcent jest brytyjski. Teledyski jest nakręcony na ulicy a dokładnie w przejściu między budynkami z czerwonej cegły. Dwóch facetów gra: jeden na gitarze a drugi na jakiejś grzechotce. Trzy babki śpiewają: jedna główny wokal, a dwie to chórek. Główna wokalistka jest siostrą jednej z chórku. W refrenie jest dużo "oooooo" i dość cienko wyciąganego zarówno przez wokalistkę jak i przez chórek.Poza tym mają na głowach rozciągnięte czepki. Prócz wokalistki. Teledysk nie jest stary. 2005-2011
  • Chyba szukasz Miniatura
    Busta Rhymes. Szybszegi nie znam
  • Witam. Szukam piosenki do której teledysk nakręcony jest w centrum handlowym. Piosenka stara, jakieś 12-15 lat. Taki lekki rock. Na bank w słowach refrenu jest don't give up.
  • a nie czasem to? stara, centrum handlowe, i "don't be afraid" ;)
    Pobieranie danych...

    karla
  • A co do tych 2 kolesi, laski i samochodu, to może być Modjo - Lady albo Skunk Anansie - Secretly. Takie mam jedyne skojarzenia co do powyższego opisu.
    karla
  • I teraz pytanie ode mnie ;)
    Teledysk myślę, że powstał po 2000 roku. Cała stylistyka kojarzy mi się z klimatem muzycznym Skandynawii (może jakiś trip-hop?). Ludzie byli w nim poprzebierani za zwierzęta, ogólnie trochę dziwny, poschizowany.. być może kręcony nawet w jakimś szpitalu. Jakieś wskazówki? :)
    karla
  • Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu piosenki po teledysku. Widziałam ją w piątek między 19 a 20 na eska tv. Jakaś brunetka siedziała na sofie i śpiewała i było tam jeszcze kilka osób. W innym momencie tego teledysku była chyba impreza, a najważniejszy punkt, który pamiętam to, to, że ludzie z tej imprezy byli pokazywani jako młodsi tzn., że twarz jakiejś kobiety pojawiała się przed kamerą, a za chwilę ona jak była małą dziewczynką. Wiem, że to nie za wiele, ale niestety tylko tyle z niej pamiętam :face-sad: .
  • hej szukam piosekni czarny koles jestpod prysznicem z czarna laska, poznije jest ujecia jak on siedza na lozku z tego co wiem piosenka nie jest stara
  • witam, od kilku dni po glowie kolacze mi sie jeden utwor. zupelnie nie moge sobie przypomniec tekstu, ani nie pamietam tez tytulu.
    w teledysku mloda kobieta, brunetka, przechadza sie uliczkami jakiegos miasta. ubrana w kusa (dzinsowa?) spodniczke, pomaranczowy top. w miedzyczasie jej facet (prawdopodobnie), rozmysla na balkonie, trzymajac w reku lilie?

    cos w ten desen, za pomoc bede niezmiernie wdzieczny. pozdrawiam
  • jesśli chodzi o piosenkę z teledyskiem w studiu nagraniowym, to na myśl przychodzi mi:
    Pobieranie danych...
  • Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu piosenki po teledysku. Widziałam ją w piątek między 19 a 20 na eska tv. Jakaś brunetka siedziała na sofie i śpiewała i było tam jeszcze kilka osób. W innym momencie tego teledysku była chyba impreza, a najważniejszy punkt, który pamiętam to, to, że ludzie z tej imprezy byli pokazywani jako młodsi tzn., że twarz jakiejś kobiety pojawiała się przed kamerą, a za chwilę ona jak była małą dziewczynką. Wiem, że to nie za wiele, ale niestety tylko tyle z niej pamiętam .


    Pobieranie danych...
  • Siemka..Napisze krótko i zwięźle...szukam piosenki w której jacyś turkowie jeździli brytyjską klasyczną taxi pomalowaną w płonące ognie...tylko tyle kojaze..:/
  • Siema ,szukam piosenki w tej na poczatku akcja dzieje się w klubie nocnym ,krecony jest w Londynie z tego co pamietam.Spiewa go czarnoskora wokalista.Ta piosenka wyszla rok czy dwa lata temu.Pomozcie !
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.