Szukam Piosenki, Znam Tylko Kawałek Teledysku.

«13456789
W teledysku szukanej przeze mnie piosenki wykonawczyni jest sklonowana 4 razy na kazdym siedzeniu samochodu. Jest to bardzo melodyjny utwór i myśle ze napewno go ktos zna. Dlatego prosiłbym o odpowiedz, najlepiej jak najszybsza. Pozdrawiam:)

Odpowiedzi

  • Alanis Morissette - Ironic :

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Dzięki wielkie:D
  • ja ostatnio widziałam w sklepie HOUSE taki teledysk ze dzieczyna jest wieziona na lózku szpitalnym po korytarzu chyba w szpitalu psychiatrycznym potem pokazana jest cala sala i wszyscy tam tancza,piosenka jakas elektroniczna na poczatku troche wolna p[otem w refrenie bardzo szybka moze ktos cos kojarzy??:face-crying:
  • pa2usppa2us Użytkownik
    doda
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Szukam piosenki , której teledysk trochę pamietam , jest to raczej stara piosenka , wykonywana przez murzyna/m@&%#nów
    Pamiętam że był to bardzo kolorowy teledysk , był on `bajkowy` postacie i inne był właśnie bajkowe.
    Pamiętam murzyna z afro i bodajrze dwie kobiety z nim .
    Nie pamiętam słów :(
    a na końcu teledysku odjeżdżali w trójke na wózku golfowym .
    kojarzy ktoś ?
    prosze o odpowiedź , jesli nie tu to na [email protected] :)
  • :face-crying:POMOCY

    szuka:face-crying:m piosenki, b:face-crying:yć może jest :face-crying:rosyjska- teledysk kręcony jest na plaży- najpierw spiewa spokojnie jakiś kolo a późnije dodano basów i tańczą laski i takie usta w tle- zajeb,,,,ista nuta :( pomóżcie:face-crying:
  • Poszukuje takiego teledysku,w którym to akcja działa sie w szpitalu psychiatrycznym.była tam więziona kobieta,dawali jej zastrzyki na krzesle,ona prubowala sie uwolnic,lekarze i reszta pacjentow tanczyla do okola jeden grubszy pacjent biegal po torach na kotrych jezdzily pociagi wykorzystywane w polsce,te co ciągną wagony z węglem
    :face-crying: opisem przypomina teledysk wzyej wymieniony
  • ja tez szukam tego teledysku z zakładem psychiatryczny wie kto to i co?
  • ja szukam piosenki której teledysk jest nagrywany tak jakby na plaży . kobiety są w bikini i myją samochód .
    piosenke spiewa mężczyzna .

    jakbym miała zaśpiewać to tekst brzmi :
    parapapapapapa papa papa .

    itd.

    zna ktoś ????????:face-smile:
  • Ta piosenka to Rap das armas :P
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Siema, też potrzebuje pomocy, od kilku dni chodzi mi po głowie pewna piosenka, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu ani wykonawcy. W teledysku występowała brunetka w różnych przebraniach, m.in. jako bokserka i bizneswoman. Zaczynało się grą na pianinie. Piosenka wolniejsza. Często można ją było usłyszeć w radiu czy na Vivie jakieś pół roku temu, można troszkę więcej. Nie pamiętam słów... Mam nadzieje że ktoś zna ten kawałek i pomoże bo nie daje mi to spokoju :)
  • czesć szukam piosenki znam tylko fragment teledysku śpiewa facet ktoś chodzi po moście piosenka powolna popłakałam się przy niej plis pomórzcie
    :face-crying::face-crying:
  • 1)[link:z0r.de]
    2)[link:z0r.de]

    Jak sie nazywaja?
  • Ta piosenka jest spokojna bardzo proszę opomoc morze jakieś linki do teledysk?w
    :face-plain:
    :face-crying:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.