Piosenka Z Rebel TV

16791112

Odpowiedzi

  • Witam, szukam piosenki, która non stop była puszczana w rebel.tv ze 3 lata temu...teledysk czarno-biały, wokalista z dreadami i słuchawkami na uszach, bujający się ludzie wczuci w muzykę:) często powtarzana fraza "I can be...." na koniec razem nucą coś na kształt: "ta ta ta tarara ra..." Już tyle czasu mnie to męczy...pomocy!!! :) :) :)
  • Cześć szukam piosenki o nazwie której nie jestem pewien,leciała ona ostatnio w REBEL TV myślę że nazywała się''Friend'' szukałem w YOUTUBE ale nie udało mi się jej odszukać a zespołu nie znam.Z góry dziękuję
  • Szukam piosenki z rebel.tv zespołu metalowego, którego wokalistą był gościu koło 30tki z czarną ulizaną grzywką opadającą na oko. W teledysku występowały kobiety ubrane całe na czarno z kominiarkami na twarzy (w sumie to wyglądały jakby na nie całe naciągnęli rajstopy) i dziwnie się ruszały w takim wąskim korytarzu. Facet wszedł potem do jakiegoś pokoju, gdzie meble były przykryte prześcieradłami i zdjął z jednej sofy te prześcieradło a tam siedziała jedna z tych kobiet. Ona mu potem serce wyrwała i z tego serca takie czerwone wstęgi zwisały. Nie mam pojęcia jak się nazywał zespół i jaki był tytuł piosenki, ale świta mi, że w tytule było słowo 'heart' lub 'hurt'. Pomożecie?
  • Ta z Nice&Easy to Foster The People - Pumped Up Kicks
  • Wokalista siedzi w barze/kawiarni na odludziu jest obsługiwany przez kelnerkę w niebieskiej sukience, mocne czerwone usta, potem ona wskakuje do basenu (w zwolnionym tempie) przez cały teledysk idą ludzie przy wozie można ich nazwać cyganami potem ta kelnerka idzie razem z nimi.
  • Witam. Jest wielka impreza i fajne electro . Wydaję mi się, że w nazwie zespolu albo piosenki jest coś z modest . Z góry dzięki
  • Witam. Szukam pewnej piosenki. Teledysk wygladał mniej wiecej tak: było w nim 4 facetow z pomalowanymi twarzami (na czarno-biało, każdy miał inny wzór). Znaleźli jakąś dziwna istotę- prawdopodobnie kosmitke- była kolorowa i latała za nimi pomagając w walce z jakimiś potworami... Ta melodia mnie męczy już od ponad tygodnia... Ktoś pomoże ? :)
  • Hei, co do tego wokalisty z "przylizaną" grzywką to z pewnością jest to Dommin-my heart, your hands, swoją drogą jedna z moich ulubionych;D a ta kosmitka i potwory to jesli sie nie mylę: of monsters and man-little talks;)
  • a ja potrzebuje tytuł piosenki THE OFFSPRING bardzo fajna jest i skoczna i czesto leci na rebel
  • Poszukuje kawałka w którym teledysk jest utrzymany w czerwonym kolorze, wokalista jedzie przez jakąś pustynię.
  • Hej dzisiaj na Rebel.tv leciała piosenka w której śpiewał chłopak i dziewczyna...ogółem klimat dosyć mroczny...nie widziałam zbyt wiele ale wiem że tańczyły tam też babki w jakichś strojach czerwonych(dość skąpych) i oni tak jakby raz szli do przodu a raz się cofali( jakby cofnięcie kasety) piosenka leciała chyba na 'no more plastic' .Nie jestem w stanie jej znaleźć...pomóżcie! a i piosenka gdzieś kiedyś obiła mi sie o uszy...nie należy do nowych ;)
  • siemanko szukam teledysku w ktorym chlopak przychodzi do domu dziewczyny ona otwiera mu drzwi i po chwili dostaje od tylu i upada na podloge do domu wchodzą bandyci on ratuje dziewczyne i wybiegają z domu ciagle ktoś ich goni a on broni dziewczyne
  • Simka! Widziałem niedawno klip na Rebel tv był to klip tak jakby z koncertu był on czrno-biały i to była bardzo luźna raczej rockowa piosenka... Potrzebuje tytułu PLEASE HELP!
  • Pobieranie danych...
    Kozioł! może R.E.M. ?
  • Proszę o pomoc.
    Szukamj piosenki polskiej takiej troche zalatującą reagge. Leciało kilka dni temu.
    koleś jest centralnie twarzą i coś tam śpiewa. jest widok na jego twarz i zmiany scenek jego twarzy. W tekście w refrenie jest coś "pięknąą, niepojętąą" coś tam coś tam. Pomocy !
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.