Piosenka Z Rebel TV

16781012

Odpowiedzi

  • aha, zdaje mi się, że tytuł to były jakieś chyba trzy słowa dosyć długie
  • już wiem "chodź ze mną" dzięki kurde...
  • Chriz - to coś dla ciebie ;)
    też się tego naszukałam ;p

    Pobieranie danych...
  • potrzebuję pomocy. szukam piosenki z Rebel TV. Śpiewa w tym zespole taka babka, koło 30- stki. włosy brązowo-bordowe czy coś takiego xd muzyka coś typu nightwish.
  • A ja tu z pytaniem takim. Jak się nazywa piosenka która leci jakby w przerwie na reklame..nie pamietam w którym z programów z rebela :p chodzi mi o taka co słychać tylko instrumenty..gitare..jakby "ty ty ty tyyyyy ty" coś takiego ;d Jeśli ktoś by wiedział to proszę o odpwiedź :) I z góry dziękuję.
  • wiecie może jak się nazywa piosenka, która leciała na rebel tv ok 13.50 (dzisiaj, tj. 8.10), w refrenie odrobinę "zalatywało" dubstepem, jednak cała piosenka była raczej wolna, śpiewa ją gość ok 35 lat, kawałek był amerykański, a w teledysku przewijała się cały czas walka na drewniane miecze (bokeny bodajże)? z góry dzięki za pomoc ; )
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość dziś o 14:07
    Pobieranie danych...

    ?
  • NIKI24 DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • szukam piosenki z czarno białym teledyskiem, muzyka spokojna ale taka instrumentalno elektornizna z wilkami, jakimis psami ogólnie fazowa i gosciu spiewa/ mówi. kosmos
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Canapec, możliwe, że tego szukasz:
    Pobieranie danych...
  • ja też szukam piosenki z rebel tv:) dawn o juz nie slyszlam tej piosenki
    akas rokowa ballada a teledysk przedstawial tyle co pamietam : noc i taki rycerz animowany na koniu albo pegazie przez ten utwor sie przewijal i walczl na skrzynce na listy? cos mi sie przewija w pamieci :) wiem ze to jakis zespol wykonywał :)
  • Ja także szukam piosenki z Rebel TV
    Niestety jestem wzrokowcem więc zapamiętałem teledysk.
    Jakiś młody chłopak z brązowymi ,krótkimi ,kręconymi włosami w koszulę gra na gitarze basowej i chodzi jakimiś korytarzami . Wszędzie są kolorowe lamki jak na choinke.
    Jeśli chodzi o piosenkę to raczej spokojna.
  • Witam.
    Szukam piosenki która leciała w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy na Rebel w Fresh&New. Dość spokojna piosenka. Pamiętam z teledysku że śpiewała kobieta, wydaje mi się że był tam jakiś ogród. Strasznie przejmująca piosenka. Bardzo możliwe że w tytule było "apart". Ratujcie!! :)
  • Hej szukam piosenki ( leciała dzisiaj w 100% relel przed Myslovits ) . W zespole jest rudowłosa wokalistka , teledysk kręcony jest w jakiejś opuszczonej fabryce czy coś w tym stylu ;)
  • Witam, poszuję piosenki/teledysku który leciał na Rebel Tv 4.11.2012 o godzinie 00:48 (1-2 min. wcześniej) na którym gość jeździ na deskorolce, wydaje mi się że sceneria była westernowa. W tle przyjemna melodia
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.