Teledysk Na 4fun.tv

12346

Odpowiedzi

  • i nie zachodnia tylko wschodnia :D heh
  • [link:smotri.com]
    to jest to chyba ?:face-smile:
  • to i ja mam prośbę
    szukam teledysku, dosyć stary ze słabszą jakością. Jedny charakterystyczna jego cecha to to, że przez cały czas jest na ekranie taka jakby linia (czarna chyba) rysowana odręcznie i ona tak się rusza i się zmienia w różne rzeczy np. węża, czy ptaka... Nie wiem czy piszę dokładnie jak bylo, bo pamiętam ten teledysk jak przez gęstą mgłę :)
    Co do muzyki, to była to raczej jakiś disco z lat 80 albo 90...
    Ktoś ma jakikolwiek pomysł?
  • one republic ft timbaland apologize
  • szukam piosenki polski wykonawca w teled.. występuje oczywiście on i taka młodziutka blondynka
    gość spiewa o miłości naprawde nie mam pojęcia jak się nazywa ani kto spiewa
  • Gosia, myślę, że chodzi o:
    Pobieranie danych...
  • Jest tam 1 chłopak blodyn w irokezie co śpiewa bom bom i dziewczyna co zaczyna t piosenke śpiewają po rusku jak sie to nazywa
  • Pysio99

    Jest to
    Pobieranie danych...
  • Szukam teledysku na ktorym facet spiewa na basenie, kobiety w bikini...
    Pzniej w pokoju walcza na poduszki..
    pomcy :]
  • jak sie nazywa ta piosenka co leciala na top 20 i na teledysku byla dziewczyna i chlopak i jechali autem przez pustynie/?? i on to spiewal
  • hejka, szukam piosenki gdzie śpiewa chłopak wiek hmm około 17-18-19 lat , tak mi wygląda.. w dłuższych włosach..
  • piosenka tego chłopaka leciała w non stop fresh .
  • witam szukam teledysku w ktorym dziewczyna tanczy na scenie w tubie z woda czy cos w tym stylu kojarzy ktos ?
  • Koleś w postawionych włosach, stojący mikrofon. są tam słowa "tonight" i leciało w popbudziku : )
  • pomocy widzialem piosenke w ktorej grali chlopacy na gitarach w nazwie chyba bylo summer
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.