Muzyka z serialu

Piosenka Z Pamietniki Wampirów

2456710

Odpowiedzi

  • jak sie nazywa piosenka z początku 6 odcinka 2 serii ? prosze ważne !!:face-sad:
  • czy zna ktos piosenke z odcinka 8 kiedy Staefan przed impreza do Eleny spytac po co ja wczesniej odzwiedziła gdy brał prysznic i otworzyła mu Lexe? PROSZE O POMOC
  • dokładniej chodzi mi o muzyke ktora leci w tle ;D
  • :face-monkey::face-smile::face-plain::face-smile::face-plain:
  • zna ktos piosenke z 11 odcinka 2. sezonu (moment kiedy Sefan przychodzi do domu Eleny - koniec odcinka) prosze o pomoc
  • zna ktos piosenke z 10 odcinku podczas ktorej Stefan caluje Elene? to cos okolo 30 minutki. prosze o pomoc:*
  • słuchajcie a jak nazywa sie piosenka z osmego odcinka sezonu 1 gdy akcja rozgrywa sie w pubie? Chodzi mi o tą ktora leci zaraz na poczatku
  • ta piosenka z 11 odcinka z 2 serii gdy stefan do eleny przychodzi to się nazywa Howie Day-Longest Night :face-smile:
  • tak to jest ta piosenka dziękuje za pomoc :face-devil-grin::face-devil-grin:
  • Piosenka z 14 odcinka 2 serii gdy Tyler odchodzi . ?! Z góry dzięki :face-smile:
  • ja tez chce wiedziec jaka to piosenka bo jest zarąbista:face-smile:
    odc 14 sezon 2 37min
  • prosze o melodie odc 1 sezon 2 na pogrzebie burmistrza
  • Anonim ;
    'a kojarzycie może piosenkę z 6 odcinka 1 sezonu, leci ona na samym końcu jak Elena mowi Stefanowi, że nie może z Nim być bo jest wampirem? Proszę o tytuł, od dawna jej szukam.'


    kurcze też szukam ;/
  • pogrzeb burmistrza - hurts- wonderful life

    a mi chodzi o muzyke odcinek 1 sezon 2 :)) kiedy to Kathrina mówi Damonowi, że go nie kocha i cały czas chodziło o Stefana
  • co to za piosenka na sam koniec 12 odc 2 serii gdy damon jest taki wściekły i smutny ? :D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.