Muzyka z serialu

Piosenka Z Pamietniki Wampirów

«13456710
chodzi o muzyke nie piosenki tylko np. jak elena ogląda film z 1953 i widzi Stefana, albo w wielu różnych sytuacjach, chodzi o muzyke w tle, albo jak elena jest na cmentarzu.... znacie hmm:face-smile:

Odpowiedzi

  • Hmm mogę ci podać dużo tytułów. Zarówno melodii jak i piosenek.

    - Silversun Pickups - Sort Of (odc.1)
    - mat kearney - here we go
    - One republic - say (all i need) ( powinna Cię zaciekawić :)
    - The Raconteurs - Consoler Of The Lonely
    - MGMT - Kids
    - Neko Case - I'm An Animal
    Nie wiem czy o to chodziło
    Podziękował(a) (1)Gość
  • A zna ktoś piosenkę z tego filmu (Pamiętniki Wampirów). Chodzi o sezon 2 odcinek 6. Na samym końcu Elena rozmawia ze Stefanem, o tym, że muszą się rozejść, bo Katherine zawsze ich przejrzy. Gdy wtedy właśnie rozmawiają to ta piosenka leci w tle. Wykonuje ją jakiś mężczyzna. Proszę o tytuł.
  • Sezon 2 odcinek 6 : Jason Walker - Down :face-smile:
  • Sezon 2 odcinek 6 : Jason Walker - Down :face-smile:


    Także piękna piosenka lecz to nie ten tytuł... Szukajcie dalej. Ja też szaleję na jej punkcie:face-devil-grin:
  • Athlete - Wires. TO JEST TP:face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
  • podoba mi się piosenka odcinka 10 sezonu 2 zaczyna się od min33:35 prosze napiszcie jaki jest tytuł piosenki
  • Joel & Luke- Love's To Blame
  • dziękuje :**
  • jak nazywa się piosenka z 10 odcinku 2 sezonu PW leci pod koniec odcinka jak Elena poszła do grobowca do Stefana i kłóci się z Damonem?
    Podziękował(a) (1)Klauuuudiia1996
  • :face-smile:
  • Ja sie bym chciała zapytać o piosenke która leci w tle gdy demon zabija bree.
  • Ta piosenka to Alex Band only one :) Cudowna :) Też jej szukałem :)
  • super piosenka :face-devil-grin:
  • a kojarzycie może piosenkę z 6 odcinka 1 sezonu, leci ona na samym końcu jak Elena mowi Stefanowi, że nie może z Nim być bo jest wampirem? Proszę o tytuł, od dawna jej szukam.
  • odcinek 10 sezon 2 pod koniec odcinka jak elena chce wejść do grobowca. zna ktoś tą piosenkę? bo wpadła mi w oko a zabardzo połapać sie nie moge w tych tytułach. ;d
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.