Muzyka z filmu

Dziewczyny Z Drużyny 5

13567

Odpowiedzi

  • jak ściągnąć misty- famous?? nigdzie nie moge znależć
  • jak sie nazywa ta piosenka co tancza na meczu ??
  • jak nazywa sie ta piosenka co jest jak szyja ta sukienke dla Sky ta przed ta impreza
  • Prima J - Corazon (You're Not Alone)

    to ta
  • :face-sad:
  • :face-smile::face-smile: Zajebistyy Filmik a Nutki Boskie:face-monkey:
  • Jak chcecie znaleźć Te piosenki wszystkie to wejdźcie sobie na www.teledyski.info.pl tam są praktycznie wszystkie piosenki ;):)
  • Hej
    a wiecie moze jak nazywa sie piosenka ktora leci na samym początku znaczy jak nawet jeszcze nie ma filmu
    pRoszze
    i czy kotś zna moze jakąś dobrą str. z której moge ściągnąć piosenki
  • Nie mogę znaleźć Paru piosenek pomożecie:face-crying:..? 5 Piosenek te dwie piosenki co Lina Zabrała MOrskie L:wy na Impreze do East LA 3 To jak tańczą na przerwie a Avery i Kayla Jedzą Sushi i coś Gadają o Glorii i Trey że ktoś je przemycił... 4 to Jak w siłowni grupa z dawnego zespołu East LA Tańczą razem z Glorią I Trey a 5 to jak Lina Gloria i Trey rozmawiają a Morskie lwy tańczą układ hiphopowy Liny .. z góry dzięki....:face-smile:
    Podziękował(a) (1)Gość
  • i jakbyście mogli to odrazu gdzie to można ściągnąć...
  • a ja bym szukała tej nuty, która jest zaraz po balu ale przed chwilą gdy od Liny odchodzi połowa zespołu (chodzi mi o ten moment w którym Lina i Evan tak smutnie na siebie patrzą) jak ktoś by zapodał tytuł była bym very wdzięczna ;D :face-smile:
  • SZukam utworu , gdy Lina się przeprowadza znaczy się jak żegna się z przyjaciółkami .
    Bardzo zależy mi na tej piosence .
    Z góry dziękuję :face-smile:
  • Wiecie jak nazywa sie tytuł piosenki z dziewczyny z drużyny 5 w momecie gdy jedna mówi ze czeka ich troche pracy i tamci zaczynają cwiczyc i leci taka szybka muzyka wiecie jaki ma tytuł . ???
  • W ktorym momencie (minucie -- mniej wiecej) w filmie jest przedstawiona przez Ciebie scena?

    pzdr
  • tak ok 30 min
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.