Muzyka z filmu

Dziewczyny Z Drużyny 5

24567

Odpowiedzi

  • ok dzięki wielkie ; )):face-smile:
  • ja też czekam ; p
  • ma ktos wszystkie piosenki z tego filmu albo wiekszosc ?? jak tak to niech zapakuje i wstawi gdzies na stronke zeby mozna było sciagnac prosze bo ja szukam i szukam i sciagnełem tylko kilka :/ niestety jak ktos cos bedzie miał to niech sie odezwie na maila [email protected] prosze !!!!
  • Ja sama szukałam ich , i większości z nich nie ma ; (
  • nigdzie nie ma fuerte fuerte
  • Skąd można ściągnąć "R U Ready"?
    Strasznie mi na tej piosence zależy, a nigdzie nie mogę znaleźć. :face-sad:
  • No i jeszcze ta piosenka, co ćwiczą na sali do występu końcowego.
    Ta, gdy Victor uczy ich bokserskich ruchów itp. :face-smile:
  • fuerte fuerte nie ma, gorzej , pozostałych 2 piosenek tez nie moge znaleźć :/
  • [link:passiondownload.com]

    znalazlam taka stronke ale nie wiem czy sa tam akurat te piosenki ktore Was interesuja...
  • hej mam pytanko jaki tytul nosi piosenka z filmu dziewczyny z druzyny 5 jak uczyli sie ukladu z elementami bokserskimi i jak ja mozna sciagnac??? z gory dziekuje
  • Niestety nie mogę się zalogować na podaną stronę. Nie mogę założyć konta. :face-crying:
    A Ty, takiemeaway86, nie masz może tych piosenek na komputerze czy coś? :face-smile:
  • no niestety... :face-plain:
  • Forever The Sickest Kids - Whoa Oh Me Vs Everyone
    The Veronicas - Popular
    Prima J - Corazon (You're Not Alone)
    te piosenki znajdziecie na wrzucie
  • a wie ktos moze jak sie nazywa piosenka do ktorej lina pokazuje evanowi jak tańczy :D z gory dziekuje ;):face-smile:
  • ((a wie ktos moze jak sie nazywa piosenka do ktorej lina pokazuje evanowi jak tańczy :D z gory dziekuje ;):face-smile: ))

    Ja wiem ; D to jest Keke Palmer - Foot Working
    znajdziesz to na wrzuta.pl . ; D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.