Piosenki Z Radia VOX FM

1568101114

Odpowiedzi

  • Isobel Campbell - honey child what can i do? tylko to raczej nie z 70 :P może to cover. ale znalazłam taki tekst, jest what can i do i jest butterflies :P
  • Dzisiaj tj. 02.09.2010 w vox'ie leciał anglojęzyczny kawałek, za czorta nie mogę znaleźć cóż to było. Facet śpiewa wersy dość szybko i rytmicznie wypowiadając słowa, chyba każda zwrotka w tym samym ukłzdzie, zakończona dośc długim "aaaaaaa aaaaa...aaaaaa aaaa"
    Kawałek jest raczej "spokojny", bardzo przyjemny dla ucha..
  • uriah heep - lady in black
  • tak! genialne! dzieki wielkie ;)
  • szukam piosenki która leciała dzisiaj w radiu plus około 15:55,57 może ktoś ja akurat słyszał spiewała ją kobieta a nie znam ani tytułu ani wykonawcy jesli któś wie to z góry serdecznie dziękuje
  • NOC Z WTORKU NA ŚRODE OK 2:00 LECIAŁA PIOSENKA KTÓRĄ ŚPIEWA KOBIETA SŁOWA KTÓRE UDAŁO MI SIE ZANOTOWAĆ TO "TYLKO W CISZY ZNIKĄD ... CHOCIAŻ JEDNĄ CHWILĘ ... PŁONĄ GWIAZDY JAŚNIEJĄ BLASKIEM SŁOŃCA ... GWIAZDY W OGNIU PŁONĄ" MOŻE KTOŚ POMOŻE ??
  • witam wszystkich poszukuje piosenki z vox-a
    leciała kilka razy jakiś miesiąc temu .To co wiem to
    po angielsku
    męski wokal
    bardzo balladowa
    przeważa gitara elektryk głośniejsze solówki co jakiś czas
    z tekstu kojarzę tylko
    :face-plain: end something gonna happen:face-plain: nie wiem czy na pewno tal ,ale tak brzmiał
    cała piosenka to większośc gitara + troche mniej wokalu
  • punk20ppunk20 Użytkownik
    edytowano 9.09.10 o 04:32
    znalazłem na telefonie może coś pomoże to link do postu wyżej


    http://punk20.wrzuta.pl/plik/6Y4G6qvSllA/radio_vox_fm_co_to_za_piosenka
    Zmieniony przez Amazonka
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Dire Straits -Brothers In Arms

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)punk20
  • punk20ppunk20 Użytkownik
    stary wielkie dzieki pozdrawiam
  • hej !!! szukam piosenki w której refren zaczyna się HEY HEY cos tam dalej... jest to piosenka angielska spiewa ją facet ale ma taki młody głos !!! błagam niech ktoś pomoże znalesc mi tą piosenke bo siedzi mi w głowie ciągle :(:face-sad:
  • ja szukam piosenki na vox fm co w tekscie wystepuje : "my presure my faith" dziekuje za pomoc.
  • mam straszliwy problem poszukuje utworu z vox fm ale mam tylko date i godzine kiedy to lecialo ale w odsłuchane.eu nie ma radia vox
    lecialo to 19 czerwca kolo godzinny 22:00
    bardzo podniosły utwór czesto uzywany jako podkład imprez sportowych/olimpiady.
    orkiestra+chór
    z góry dziekuje
  • hej, wczoraj na Vox po godzinie 18 leciała piosenka, bodajże z lat 80tych, ale mogę się mylić.
    Przed refrenem padło takie przeciągnięte ''from thee.......'' w refrenie było chyba ''hold me now.....'' tak się zaczynał. śpiewa facet, później w refrenie chór (?) Jeśli kogoś ten ubogi opis oświeci, to będę bardzo wdzięczna ;D
  • Mam dla was dobra wiadomość! :D
    Od wczoraj, na stronie http://www.odsluchane.eu/ możliwe jest wyszukiwanie piosenek granych w VOX FM.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.