Piosenki Z Radia VOX FM

145791014

Odpowiedzi

  • Poszukuję pisoenki co leciała dziś 15.07.2010 około 20:20 To leci jakos tak : chachachacha stanig e liveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D jakos tak pomozecie???
  • Witam poszukuje piosenki ktora wystepuje w zapowiedzi PRZEBOJE ZAWSZE MLODE i leci tam teks EVERYBODY DANCING TO lub ON THE( WALL , MY OWN , ) lub cos w tym stylu jest to piosenka jak by ELEKTRO , rytm jest specyficzny dla lat 80 - 90 . Typowe Disco .

    Prosze o odpowiedz .
  • ja baardzo potrzebuje piosenki takiej skocznej, troche podobna na początku do liquido ze jest niby organiki tak szybko grają, spiewa to facet i slowa jakie pamietam to: " radio comming hooooł" i " I know the game" "kiss the girl"
    Błagam pomóżcie!!!!!
  • Błagam pomocy:face-sad:Piosenka grana oczywiście w radiu Vox 20.07 tuż przed 19.00.Spiewał mężczyzna.
  • Szukam piosenki leciała o kolo 18:45 w radiu Vox FM w dniu 23.07.2010r. Byly w niej wstawki na flecie cala piosenka przypominała trochę klimaty średniowiecza/robin-hooda. Piosenka spiewała kobiera a w refrenie albo w zwrotce byly slowa "never never .... get the prust?(trust). Wychwycilem jeszcze w zwrotce cos ala "Ground like the shadow". Cala piosenka jest spokojna i przyjemna do sluchania. Z góry dziekuje za pomoc.
  • szukam tytułu utworu który był emitowany w radio vox 26 lipca 2010 0 godz 22:15
  • Witam szukam już od kilku tygodni starej piosenki która leci w radiu vox fm w której padają słowa only your love oraz and you so much. Śpiewa ją starszy mężczyzna i tak fajnie mutuje głos ! Prosze o podpowiedż !
  • Witam! Szukam od dziś , leciała dokładnie dzis o 16:46 na VOX FM piosenka i w refrenie było " woman ... man " .Pomocy , piosenka z lat okolo 80/90 . Spiewał ją facet . Pomocy wielkie
  • Szukam piosenki spiewa ja meszczyzna cos w stylu ,,my dream in motion" nie jestem tego pewien ale tak to chyba lecialo. Z gory dziekuje.
  • Witam serdecznie, poszukuję pewnej piosenki. Kojarzy mi się ona z musicalami (np. Grease, itp..) ale chyba ona nie jest z nich. Śpiewa kobieta. co jakiś czas powtarza jakąś formułkę fonetyczną.
    O ile dobrze słyszałem występują tam słowa: mama i bles ( ples, gles, czy cos podobnego)
    Piosenka śpiewana po angielsku, grana w audycji "przeboje zawsze młode"
    Proszę o pomoc!
  • z tym "woman..man" to może chodzi o Michael Bolton - When a Man Loves a Woman?

    Ja szukam piosenki na VOX FM która dzisiaj (16.08.10)leciała w godzinach 18:35 - 18:40 (coś takiego).. kiedyś była w reklamie 'gdzie jest nemo?'. śpiewał męzczyzna
  • Dziś po godzinie 16 leciała angielska piosenka . Bardzo mi się spodobała :) ale nie mogę jej znaleźć :(
    Jedyne co zapamiętałam to : aj aj aj . Bardzo proszę o pomoc :(
  • w audycji : przeboje zawsze młode leci taka fajna piosenka. ktos na poprzedniej stronie napisal, ze przypomina piosenke z musicalu i ja mam podobne skojarzenia.
    słowa brzmią jakoś tak: ...have this song...tiu pu ti pu tiptap
  • W radiu vox leci dosc często piosenka najprawdopodobniej z lat 70
    Śpiewa ją kobieta w refrenie jest Butterfly... i coś typu What can I Do...pod koniec refrenu... nie pamiętam innych słów (niestety)
  • wczoraj kolo 13, piosenka- orientalna melodia, pojawiajacy sie flet+ 2 glosy
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.