Piosenki Z Radia VOX FM

189111314

Odpowiedzi

  • mam problem szukam piosenki wiem tylko ze spiewa ja mezczyzna lata 80/90 lub juz nasze fjna rytmiczna w refrenie "ktoś ....miedzy ulicami ,tranwajami.." nie jestem pewny tylko to slowo ktoś jest bankowe i wbija sie w uszy :)
  • mam problem szukam piosenki wiem tylko ze spiewa ja mezczyzna lata 80/90 lub juz nasze fjna rytmiczna w refrenie "ktoś ....miedzy ulicami ,tranwajami.." nie jestem pewny tylko to slowo ktoś jest bankowe i wbija sie w uszy :)
  • dodam ze slyszalem ja w radiu 1 dzisiaj czyli 14 marca
  • Andrzej Zaucha - Byłaś serca biciem
  • tak 5 to jest to dzieki mistrzu:)
  • Witam, szukam piosenki która leciała w vox fm 04-05-2013 w godzinach 20-23, pamiętam że w treści piosenki były słowa shalom shalom aleichem ( to nie tytuł piosenki ) w wersji disco. pls o pomoc :)
  • @Gość anna
    Jesteś pewna dnia i godziny?ponieważ w playlistach nic takowego nie ma
  • tak to był ten dzień na 100 % byłam na grillu i włączone było radio, pamiętam że między innymi leciała piosenka Rynkowskiego "szczęśliwej drogi ", mogło to być chwilę przed.
  • Uff strzelam->
    Pobieranie danych...
  • to nie to , ale dzięki za pomoc :) bardzo podobna.
  • 16.10.2013 o godzinie 19:16 (już jakiś czas trwał utwór)
  • Szukam piosenki z radia Vox FM z dnia 11.01.2014 około godziny 19:30.
    Gdyby ktoś wiedział to pisać na e-mail :[email protected]
  • Czasem leci taka piosenka coś w stylu " a sej hone , hone hone hone " , coś z przełomu kojarze ją też z przed lat , gdzieś 2002 -2004 rok , moze byc młodsza lub też starsza .
  • werk512werk512 Moderator
    edytowano 28.01.14 o 17:05
    @Gość Karol
    "Horny"?
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez werk512
  • Dzieki kurcze jesteś wielki ;)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.