PIOSENKA Z SERIALU ZBUNTOWANY ANIOł

124678

Odpowiedzi

  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Agata, piosenka z 20 minuty to Gilda - Se me ha perdido un corazón
  • wie ktoś jak nazywa się piosenka gdy Ivo porywa Mili z przed ołtarza (miała wychodzić za Pablo). Ivo zdejmuje wtedy kominiarkę. To chyba 92-93 odcinek.
  • chodzi o tą i cesika si czy jakoś tak jak.
  • papciapapcia Użytkownik
    Pobieranie danych...
  • zuzzi dzięki wielkie:) bardzo długo szukałam tego utworu
  • wie ktoś jaka to piosenka którą Milagros śpiewała szpitalu chrześniakowi Ramona to chyba 47 lub 48 odcinek z góry dzięki
  • Ten ostatni tyzideń będzie się wlf3kł w nieskończoność, zawsze tak jest :/Mab, Hallow, uech, dużo tych wiedźm. Marie Ann też będzie, no nie? To było widać na jednym z trailerf3w, teraz w przeciekach o tym też była mowa. Uch, mam wrażenie, że niedługo zabraknie im imion, żeby wszystkie postaci ponazywać ;D
  • karolcia2020
    zapewne chodzi ci o tą jeżeli dobrze pamiętam:
    Gilda - No me arrepiento de este amor
  • Jak nazywa się piosenka co Milagros śpiewa w dyskotece. To chyba któryś z 4o odcinków nie pamiętam dokładnie. Mili wtedy pracowała w dyskotece i zastępowała jakaś piosenkarkę.
  • I jeszcze ta piosenka z 165 odcinka co śpiewa ta starsza Pani w dyskotece:))
  • Czy wie ktos jak nazywa sie i kto wykanuje piosenke z 81 odcinka w 25min? Probowałam szukac po słowach ale mi nie wychodzi i nie wiem gdzie moge ja znalesc a strasznie mi sie podoba:D Bede wdzieczna za pomoc;) To link do tego odcinaka:
    Pobieranie danych...
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Gość 9.09.12 o 20:19 - piosenka z 81 odcinka w 25min
    Znalazłam dwa tytuły:
    Agrupacion 52 - Tu Maldita Jugada
    Tekno - Deja Ya De Llorar
  • Gość petra521Gość petra521 24.08.12 o 16:24

    Milagros w dyskotece śpiewała tę piosenkę : Gilda - Fuiste
  • W odcinku 89 (link :
    Pobieranie danych...
    ) w 39-tej minucie leci piosenka grana przez zespół z dyskoteki - znacie może tytuł?? Za chiny nie mogę tego skojarzyć :(

    z góry dzięki ;)
  • Pobieranie danych...

    hej a w tym linku co wzuciłam w 6;30 min wiecie moze co to?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.