Muzyka z serialu

Szukam Piosenki Z Serialu " Nie Igraj Z Aniolem "

1235717

Odpowiedzi

  • HEJ:face-smile:CZY KTOŚ ZNA TYTUŁ PIOSENKI W KTÓREJ MARICHUY SIEDZI PRZY FOTELU I WSPOMINA ROZMOWĘ Z JUANEM MIGUELEM(TO BYŁO JAK ON WYJECHAŁ W PODRÓŻ A WCZEŚNIEJ PRZYSZEDŁ SIE Z NIA POGODZIC,W DOMU RODZICÓW TAK JAKOŚ OSTATNIE ODCINKI?????????????????????????????????)BARDZO PROSZE POMÓŻCIE:face-sad::face-crying:
  • to chyba jest odcinek 139 a piosenka to maite perroni esta soledad lub contigo :)
    a jesli chodzi o ten film to jest niesamowity :D nie ma lepszej telenoweli niz ta :P juz ogladalam ostatni odcinek i kilka przed :D nie moglam sie powstrzymac (beda rqazem jeszcze dlugo przed koncm filmu ) :D
  • hej szukam piosenki kiedy Marichui idzie korytarzem przebrana za anioła aa na koncu stoi Huan slidzna ta piosenka pomocy
  • ta piosenka niedawno leciała ......:face-smile:
  • witam a ja szukam piosenki a w sumie utworu bo nie ma tam chyba slow ktora leci zawsze na literach koncowych.. prosze o pomoc :) buziol :) :face-angel:
  • Zazwyczaj leci ta co zawsze na początku :face-smile:
  • a mam jeszcze pytanie
    nie wiecie czy Marichuy odzyska wzrok czy zawsze bedzie ślepa:face-crying:
  • odzyska! Juan Migule ja wyleczy :D ale to jeszcze za jakies kilkadziesiat odcinkow jakos wczesniej zrobi jej ten doktor operacje ale nie uda sie i dopiero JM ja wyleczy ;p a potem beda zyli dlugo i szczesliwie ;p
  • Pobieranie danych...
    wiecie jak nazywa sie ta muzyka co leci na poczatku jak to sie zaczyna ten uruwek filmu co link dalam ;p;p;p;p???? :face-smile::face-smile::face-smile::face-smile::face-smile:
  • Pobieranie danych...

    Cześć. Może ktoś wie jak nazywa się ta piosenka co leci na samym początku od minuty 2:36 i kto ją śpiewa???
  • A czy wie ktoś w którym odcinku Marichuy odzyska wzrok??:face-smile:
  • ej wiecie może jaki jest tytuł tej melodii z chórem ? proszę o odpowiedz .:face-plain:
  • nie wiem i tez chcialabym wiedziec:face-sad:
  • tez mi sie podoba ta piosenka:)sliczna.... kto wie jaki jest tytuł??
  • Wysłany: 20:57:26 15-12-09 Temat postu:

    --------------------------------------------------------------------------------


    Maya Mishlaska - Caricia de mi Alma

    Piosenka z filmiku na górze to chyba właśnie ta.

    Ja tez chce tą melodie:(
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.