Muzyka z serialu

Szukam Piosenki Z Serialu " Nie Igraj Z Aniolem "

1356717

Odpowiedzi

  • a wie ktoś może czemu już nie puszczaja tego na tv4?
  • Ten film wróci dopiero31sierpnia niestety:face-sad:
  • William Levy ---ehmmmm bede czekac z niecierpliwoscia do sierpnia!!!! :):face-devil-grin:
  • tak długo czekac na mój ukochany film,niewiem czy wytrzymam ale dobrze że mam nagrane odcinki

    kocham ten film
  • :face-devil-grin:bardzo ale to bar:face-crying:dzo ichh kochamm;** <3 czekam na was z utesknieniem:))
    grajcie jeszcze wiecej takich filmow....niech on niby asie nie skonczy!!!!<33:face-smile:
  • Miguel Bose-Si tu no vuelwes .Najpiękniejsza piosenka na świecie.
    Alejandro y Vincente Fernandez-Perdon
  • Witajcie,

    Ja z kolei szukam piosenki, która zawsze jest w momencie kiedy Marichuy jest smutna i płacze, na pewno śpiewa ją kobieta, jest bardzo wolna i piękna!!! Jeśli macie jakieś namiary, proszę piszcie!!!
  • 1. Solo Tu (La Nueva Banda)
    2. Esta Soledad (Maite Perroni)
    3. Contigo (Maite Perroni)
    4. Separada De Ti (Maite Perroni)
    5. Ave Maria (Maite Perroni)
    6. Como Duele (Maite Perroni)
    7. Si Tu No Vuelves (Miguel Bosé)
    8. Motel (Lejos Estamos Mejor)
    9. Ni?o (Belanova)
    10. No Me Quiero Enamorar (Kalimba)
    11. Un Dos Un Dos Tres (El Sinbolo)
    12. Digale (David Bisbal)
    13. Caricia De Mi Alma (Maya Mishalska)

    Macie tutaj cały soundtrack.
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Hej szukam tapet mariczui z dzieckiem gdzie mogę je znaleźć ?????? prosze odpiszceie szypko :face-smile::face-smile::face-smile::face-smile::face-monkey::face-monkey: musz emieć te tapety bo jak nie to nie wiem co :face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying:
  • hej jestem najnaj naj fanką i szukam, tapet z dziceki m prossze dajcie znać :face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying::face-crying: nie igraqj z aniołekiem :face-angel::face-angel::face-angel::face-angel::face-angel::face-angel::face-angel::face-angel::face-angel::face-angel::face-angel::face-angel::face-angel:
  • :face-smile::face-smile:hej szukam piosenki która leci tak jak by ktoś na cymbałkach grał:face-plain:
    bardzo lubie ten film jest super:face-smile::face-smile:
  • kocham ten film :face-smile::face-smile::face-smile::face-smile:
  • Hej ! Ja szukam piosenki, którą słychać gdy dzieje się coś ważnego i wzmaga się napięcie, taka podniosła z chórem...
    Prosze o odpowiedz... Plis!!!!!!!! Kocham ten film!
  • :face-monkey: TE SERIAL SIE NIE POWININ SKOŃCZYC!!!:face-crying::face-crying::face-crying::face-crying:
  • No własnie, też szukam tej muzyki podniosłej chórem.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.