Muzyka z serialu

Szukam Piosenki Z Serialu " Nie Igraj Z Aniolem "

2456717

Odpowiedzi

  • a jak nazywają się te piosenki latino np. VETE VE
  • a ja chciałam zapytac jak nazywaja sie piosenki kiedy oni sa razem?:face-angel:
  • KOCHAM CIE MARICHUY :*:* :face-smile::face-smile: HEHE :face-devil-grin:
  • KOcham Nie igraj z aniołem chuana migeula marichuy i wszystkich aktorów:face-angel::face-smile::face-smile::face-smile:
  • ja także uwielbiam ten film, a Wiliam Levy jest tak przystojny, a Maite Peroni taka piękna, że moglabym patrzec na nich godzinami.
  • a cz y ktos wie jak nazywa sie piosenka przy ktorej Chuan Miguel przeprasza Marichuy na plazy?????????? odpiszcie szybko
  • na plaży?? Hmmm.... To się nazywa chyba "Perdon". Ja znalazłam na youtube pod nazwą LHDM - "Perdon". A i taka mała uwaga. Proszę nie okaleczajcie tak imienia głównego bohatera, bo aż wstyd! Przecież się pisze jego imię: Juan Miguel !!!
  • też jej szukam i szykam tej co Marichuy śpiewała w ostatnim odcinku jak candelaria powiedziała jej żeby zapomniała o chuanie migelu
    :face-smile:
  • ja mam wszystkie piosenki z ccea! :face-devil-grin: kocham tą telenowele !! i Juana Miguela < 3 ; **
  • a ja szukam takiej pisenki tez wlasnie spokojnej ale tyle co z niej zapamietalam to ze ten facet zamiast corason spiewa coraton tak jakby troche sobie plenil.. piekna pisenka macie ja moze?
  • A ja mam pytanko kto śpiewa tą piosenke ,,si tu no vuelves,,
    Odpiszcie szybko:face-crying:
  • Ten gościu co niby troche sepleni to ''David Bisbal - Digale'':face-smile:
  • tak to ta:D dziekuje bardzo:*
  • ten film jest boski i te piosenki
    kocham :face-smile:
  • ja szukam piosenki ktora leci na samym koncu filmu wtedy jak juz napisy leca pomozcie mi prosze :)) [email protected] piszcie piszcie :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.