Co to jest za Mix?

Mam kilka mixów Disco Polo w których jest również Disco Polo Summer Party. Jest ich kilka na płycie, może pourywanych, być może w częściach. Tego nie mam pojęcia. Chciałbym się dowiedzieć co to za mixy. Mile widziany link youtube lub/i tracklista. Na dzień dzisiejszy wstawiam mix nr.1

disco polo mix cz2.mp3

Odpowiedzi

 • Wygląda na stronę B kasety Disco Polo Dance Mix Vol. 1 (GS 002), później wydaną na CD Dance Mix Vol. 3 (GSCD 048)

  Sprawdź inne kasety z mixami Green Stara z tamtych lat, może będą tam pozostałe mixy:

  Disco Polo Dance Mix vol. 1 - [link:discogs.com]

  Disco Polo Dance Mix vol. 2 - [link:discogs.com]

  Dance Mix vol. 3 - [link:discogs.com]

  Słoneczny Mix - [link:discogs.com]

  Summer Party Mix - [link:discogs.com] - na kasecie nie ma początkowej części z video Kirela, może jest na wydaniu CD

 • Porównałem początek i zdaje się, że pasuje do strony B. Ten od kogo to mam raczej wątpię w to, że wiedział co ściągnął i skąd. Ograniczał się on do youtube oraz chyba sobie audycje z radia nagrywał przez vlc. Dziękuję Ci za odpowiedź. Trochę zaczynałem wątpić w to, że dostanę choć tym razem odpowiedź a tu taka niespodziewanka:)

  Nie wiem czym, kim jest Kirel/Kirela ale mniejsza o to. Posprawdzam sobie niedługo i w razie czego dodam coś jeszcze z tych miksów. Fajnie, że na discogs coś jest. Nawet się nie spodziewałem tego. Mam pytanie. Nie wiesz czy został wydany singiel Play & Mix - Może, Ty i Ja? Chętnie bym posłuchał całego utworu ale coś nie mogę znaleźć. Słyszałem go jedynie w secie Summer Party Mix 1999 (tym na końcu odpowiedzi i tym, co mam w formacie .mp3. Tyle, że na tej kasecie, w mixie nie ma tego utworu ale link, który dostałem na youtube mówił o tym, że set był tworzony na podstawie kasety. Nie wiem po co ja to rozpisałem ale mniejsza z tym. Pozdrawiam:)

 • Nie wiem z kiedy jest ten utwór Play & Mix, pewnie 1998 albo 1999. Kirel to gość, który wrzucił Summer Party Mix na youtube, znany z tworzenia video mixów disco polo. Według opisu youtube film był tworzony na podstawie płyty, nie kasety. Podejrzewam, że początkowe utwory (w tym Play & Mix) są z mixu, który był tylko na wersji CD - niestety nie mam zdjęcia ani tracklisty. Słoneczny Mix też miał wersję CD z dodatkowym mixem "Five Mix" - I to i owo / Królową bądź / Słodkie babe / American boy / Co czeka nas / Twe oczy / Jesteś wielkim spełnieniem (wg foto tylnej okładki).

 • Racja. Spojrzałem na jeden z moich tematów, wszedłem link i mówisz o tym właśnie linku, który jak teraz widzę sam mi go podesłałeś. Racja - tam pisze, że na podstawie płyty jest. Mój błąd. Kasety jak zauważyłem różnią się trochę od płyt nie ma znaczenia w jakim gatunku muzycznym. Nie potrzebuję zdjęć. Jak będę miał okazję poszukam sobie na allegro tych kaset. Ciekawe są szczerze mówiąc. Co do ostatnich utworów coś kojarzę, że w którymś z miksów one były. Co do Jesteś Wielkim Spełnieniem gdzieś tam była w nich wersja (Cover), nie oryginalna ale też jest fajna:)

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.